in

На змаганнях в Римі українець встановив світовий рекорд у плаванні

Андрій Говоров на змаганнях у Римі встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Про це повідомляє XSport.

Український плавець Андрій Говоров. Рим, 1 липня 2018 року

У фіналі змагань у Римі Говоров показав час 22,27 секунди і на 0,16 секунди покращив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньйосу.

«Це історія! Я залишив у ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати дещо особливе», – прокоментував свій успіх спортсмен.

Зазначається, що дистанція 50 метрів батерфляєм є неолімпійською. На останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році пройшов у Будапешті, Говоров виграв «бронзу».

Президент України Петро Порошенко привітав українського плавця Андрія Говорова зі встановленням світового рекорду.

«Наш кримчанин Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. Неймовірна перемога та сильне представлення України на світовій арені! Щиро вітаю! Так тримати!» – написав Порошенко в мережі Twitter.

Нагадаємо, у 2016 році Москва пропонувала кримчанину Андрію Говорову виступати за збірну Росії після того, як він переміг на Всесвітній Універсіаді в Казані. Як розповів журналістам президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який дружить із Говоровим, росіяни тоді пропонували уродженцю окупованого нині Севастополя 1 мільйон доларів.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.