Friday, May 29th

Last update10:00:00 PM GMT

Посвідчення особи на повернення в Україну (т.з. "білий паспорт")

У разi втрати/викрадення/порчі або закінчення вільних сторінок у закордонному паспорті Консульський відділ на підставі наявних у заявника документів, у співпраці з вiддiлами паспортної та мiграцiйної роботи УМВС на місцях та керуючись чинним законодавством України, вирішує питання пiдтвердження особи заявника та належностi його до громадянства України для подальшого оформлення таких документів: посвідчення особи на повернення в Україну та паспорт громадянина України для виїзду за кордон

Посвідчення особи на повернення в Україну

Посвідчення особи на повернення в Україну оформляється Консульським відділом в разі втрати/викрадення/порчі закордонного паспорта громадянина України для уможливлення його повернення на Батьківщину. На підставі письмової заяви власника втраченого/викраденого паспорта Консульський відділ звертається до обласного відділу паспортної та міграційної роботи – ВРІГФО за місцем прописки і видачі втраченого/викраденого закордонного паспорта з проханням підтвердити особу і громадянство заявника.

Документ оформлюється лише після отримання відповіді із ВГІРФО, яка підтверджує особисті дані. Для оформлення посвідчення осо- би на повернення в Україну до Консульського відділу необхідно особисто надати такі документи:

• Заяву з поясненням обставин втрати чи викрадення паспорта;

• Довідку від правоохоронних органів Італії щодо втрати/ викрадення закордонного паспорта (т.зв. denuncia);

• 3 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

УВАГА: Посвідчення особи на повернення є чинним впродовж одного місяця, протягом якого його власник має повернутися в Україну. При оформленні Посвідчення Консульський відділ повідомляє ВГІРФО про втрату/викрадення паспорта для його подальшого анулювання.

Для отримання посвідчення на повернення заявник має сплатити через банк за звичайним тарифом 10 євро (документ оформля- ється на 6-7 робочий день) або 20 євро - за терміновим (документ оформлюється в день звернен- ня або на другий робочий день).

Посольство України в Італії

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Останнє оновлення на Вівторок, 24 лютого 2015, 15:44

Коментарі  

-1 #11 олена 05.05.2015 12:39
моему синови 26 серпня виповнюеться 18 рокив,вин приихав зи мною подитячому паспорти,вин може ихати на Украину по билому паспорти сам,чи потрибно ще довиренисть вид мене тий особи що буде його перевозити
Цитувати

0 #10 Василь 13.12.2014 10:46
Чи можна проїхати кордон бусом з білим паспортом і пермессо без проблем
Цитувати

0 #9 Марія 27.06.2014 17:04
Скажіть, чи можна по білому паспорті їхати на бусі в Україну?
Цитувати

0 #8 tania Alesenko 17.05.2014 14:30
Ciao a tutti, ma sa qualcuno quanto tempo serve per fare il passoporto bianco ?
Цитувати

-2 #7 Михайло 16.10.2013 12:16
Всім привіт чи потрібно при вироблені білого паспорта український паспорт?
Цитувати

0 #6 Ігор 10.08.2013 07:29
Мене звати Ігор- приїхав до Італії як турист на власному авто- в мене вкрали закордонний паспорт!!! Посвідчення особи на повернення в Україну я можу виробити- але чи зможу я з ним їхати додому на авто??? Чи не виникнуть у мене проблеми на перетині границь (Венгрія-Україна)???
Цитувати

-1 #5 nadia 05.05.2012 10:34
sono da ukraina 10ani sono italia a regola poso ckedere pasaporto italiano o derito grazie
Цитувати

0 #4 света 11.03.2012 08:53
я у парижі з 2 дітьми віза закінчилася 3 місяці тому як мені краше поїхати додому без проблем
Цитувати

+2 #3 Надія 25.09.2011 12:00
Цитую oxana:
sono clandestina. cosa devo fare, come andare da carabineri, ho paura.

А чого ви боєтесь? Троє моїх знайомих цього місяця по білому паспорті поїхали на Україну! Ви підіть в наше посольство не до карабінєрів і все без проблем.
Цитувати

+1 #2 Admin1 19.09.2011 14:38
Шановна Оксано, поставте ваше запитання на нашому форумі. http://www.gazetaukrainska.com/2011-07-12-14-08-09/11---.html
Дамо вам відповідь разом із нашими читачами.
Для створення нової теми клацніть по NEW TREAD - далі все повинно б бути зрозумілим
Цитувати

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Опитування

Як повестися з Донбасом?

Результати