Thursday, Apr 24th

Last update09:45:37 AM GMT

Посвідчення особи на повернення в Україну (т.з. "білий паспорт")

У разi втрати/викрадення/порчі або закінчення вільних сторінок у закордонному паспорті Консульський відділ на підставі наявних у заявника документів, у співпраці з вiддiлами паспортної та мiграцiйної роботи УМВС на місцях та керуючись чинним законодавством України, вирішує питання пiдтвердження особи заявника та належностi його до громадянства України для подальшого оформлення таких документів: посвідчення особи на повернення в Україну та паспорт громадянина України для виїзду за кордон

Посвідчення особи на повернення в Україну

Посвідчення особи на повернення в Україну оформляється Консульським відділом в разі втрати/викрадення/порчі закордонного паспорта громадянина України для уможливлення його повернення на Батьківщину. На підставі письмової заяви власника втраченого/викраденого паспорта Консульський відділ звертається до обласного відділу паспортної та міграційної роботи – ВРІГФО за місцем прописки і видачі втраченого/викраденого закордонного паспорта з проханням підтвердити особу і громадянство заявника.

Документ оформлюється лише після отримання відповіді із ВГІРФО, яка підтверджує особисті дані. Для оформлення посвідчення осо- би на повернення в Україну до Консульського відділу необхідно особисто надати такі документи:

• Заяву з поясненням обставин втрати чи викрадення паспорта;

• Довідку від правоохоронних органів Італії щодо втрати/ викрадення закордонного паспорта (т.зв. denuncia);

• 3 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

УВАГА: Посвідчення особи на повернення є чинним впродовж одного місяця, протягом якого його власник має повернутися в Україну. При оформленні Посвідчення Консульський відділ повідомляє ВГІРФО про втрату/викрадення паспорта для його подальшого анулювання.

Для отримання посвідчення на повернення заявник має сплатити через банк за звичайним тарифом 10 євро (документ оформля- ється на 6-7 робочий день) або 20 євро - за терміновим (документ оформлюється в день звернен- ня або на другий робочий день).

Посольство України в Італії

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 серпня 2011, 10:26

Коментарі  

-1 #7 Михайло 16.10.2013 12:16
Всім привіт чи потрібно при вироблені білого паспорта український паспорт?
Цитувати

0 #6 Ігор 10.08.2013 07:29
Мене звати Ігор- приїхав до Італії як турист на власному авто- в мене вкрали закордонний паспорт!!! Посвідчення особи на повернення в Україну я можу виробити- але чи зможу я з ним їхати додому на авто??? Чи не виникнуть у мене проблеми на перетині границь (Венгрія-Україна)???
Цитувати

0 #5 nadia 05.05.2012 10:34
sono da ukraina 10ani sono italia a regola poso ckedere pasaporto italiano o derito grazie
Цитувати

+1 #4 света 11.03.2012 08:53
я у парижі з 2 дітьми віза закінчилася 3 місяці тому як мені краше поїхати додому без проблем
Цитувати

+2 #3 Надія 25.09.2011 12:00
Цитую oxana:
sono clandestina. cosa devo fare, come andare da carabineri, ho paura.

А чого ви боєтесь? Троє моїх знайомих цього місяця по білому паспорті поїхали на Україну! Ви підіть в наше посольство не до карабінєрів і все без проблем.
Цитувати

0 #2 Admin1 19.09.2011 14:38
Шановна Оксано, поставте ваше запитання на нашому форумі. http://www.gazetaukrainska.com/2011-07-12-14-08-09/11---.html
Дамо вам відповідь разом із нашими читачами.
Для створення нової теми клацніть по NEW TREAD - далі все повинно б бути зрозумілим
Цитувати

+1 #1 oxana 07.09.2011 11:41
sono clandestina. cosa devo fare, come andare da carabineri, ho paura.
Цитувати

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Опитування

Що має зробити українська влада для стримування російської агресії?

Результати