in

МЗС Італії: ЄС занадто захопився Україною на тлі інших проблем

  Італійська сторона в особі глави МЗС у черговий раз показала, що чекає ослаблення санкцій проти Росії.

  Європейський союз “занадто” зосереджений на конфлікті в Україні, тому приділяє недостатньо уваги внутрішнім проблем і загроз з іншої, “південної” сторони.

Таку думку висловив глава МЗС Італії Паоло Джентілоні в інтерв’ю The Financial Times.

За його словами, ЄС “занадто зосереджений” на тому, що відбувається у його північно-східних кордонів, і на те є причини. “Однак якщо подумати, то міграція, тероризм, релігійні конфлікти, бідність є серйозними загрозами для нашого суспільства.

Я не хочу сказати, що події на південних кордонах важливіше, однак точно не менш важливо”, – вважає глава італійського МЗС. Що стосується санкцій проти Росії, то Джентілоні традиційно натякнув, що хоче їх ослаблення. “Чи може Європа в червні скасувати санкції повністю? Не думаю. Але питання: чи можливо деяке послаблення, якщо ситуація суттєво покращиться? Таке символічне рішення можливо”, – заявив міністр.

http://dt.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Український “Кіборг” із Італії отримав медаль “За жертовність і любов до України”

Стріт-арт у Римі: здрастуй, передмістя!