Актуальне - Gazeta Ukrainska

Згідно дослідженнями щодо соціального клімату і відношенню до іммігрантів, проведеним в Італії, соціологи визначили п'ять найпоширеніших необгрунтований точок зору італійців. Ось вони.

Навчальні курси освітньої та спортивної підготовки проходитимуть у Бергамо та Пармі

Bonus Bebè - соціальна допомога, що виплачується в Італії батькам, в сім'ях яких народилася або була усиновлена дитина. Ось механізм подачі заявки на отримання "Bonus bebè"

   Христос Воскрес!  Дорогі, читачі.
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

alt   Українцям слід пам’ятати про те, що трудове законодавство Італії захищає права працівників, а також визнає право на компенсацію за втрату здоров’я на робочому місці

   Amnesty International закликала обидві сторони конфлікту застосувати всі можливі заходи обережності при виборі засобів і методів ведення війни

У Санта-Марія-ді-Сала, трагічно закінчилося життя 34- річного українця. Виною усьому нещасливе кохання.

Нагадуємо, Софія Мельник, 43-річна жінка з України, працювала в Італії перекладачем, зникла безвісти 20 листопада. Слідчі розглядають версію вбивства жінки та подальшого самогубства її убивці.

У Корнулі, районі Мазер поліція, пожежники і служба цивільного захисту, шукають тіло Софії Мельник, що зникла десять днів тому.

Якщо ви плануєте звернутися у Генеральне консульство України в Неаполі у грудні 2017 року, зверніть увагу на зміну графіку, зокрема пов'язану із святковими днями.

Генеральне консульство України в Неаполі повідомило про зміну графіку прийому громадян.

Про імміграцію в СССР та новій Україні: українська діаспора, усі її хвилі, не байдужа до України, не мріє відцуратися й забути, й може організовуватися та лобіювати наші інтереси будь-де за кордоном

- Щоб дізнатися про стан розгляду дозволу на проживання:

Тел: 848.855.888, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

На сайті державної поліції

- Щоб дізнатись про поштові відділи, які проводять прийом документів іноземців 803.160, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

- Міністерство внутрішніх справ Італії

- Міністерство зовнішніх справ України

- Список українських асоціацій в Італії

- Список українських шкіл в Італії

- Адреси консульських установ України в Італії

Довідник української громади в Італії (РИМ)