Актуальне - Gazeta Ukrainska

DECRETO DEL PRESIDENTE DEL CONSIGLIO DEI MINISTRI 13 febbraio 2017  Programmazione transitoria dei flussi d'ingresso dei lavoratori non comunitari nel territorio dello Stato, per l'anno 2017 (GU n.60 del 13-3-2017)

Із 14 березня італійський уряд надає можливість попереднього заповнення заявки і збереження її до офіційної дати початку прийому. Зробити це можна зацікавленим в  конвертаців стипу свого дозволу на проживання, бажає відкрити в Італії власну справу або працювати за наймом. Прийом запитів стартує 20 березня рівно о 9:00.

Податком обкладаються багатії, які володіють солідною нерухомістю в Італії

   Христос Воскрес!  Дорогі, читачі.
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

alt   Українцям слід пам’ятати про те, що трудове законодавство Італії захищає права працівників, а також визнає право на компенсацію за втрату здоров’я на робочому місці

   Amnesty International закликала обидві сторони конфлікту застосувати всі можливі заходи обережності при виборі засобів і методів ведення війни

Італійська поліція затримала подружжя за підозрою у незаконному продажу зброї в Лівію та Іран, і бойовикам терористичних угруповань.

 Власники авто закликають львів'ян допомогти знайти крадіїв.

Українські прикордонники під час оформлення пасажирів рейсу «Брешія (Італія) – Івано-Франківськ», затримали особу, що знаходилася в розшуку.

Чернівецький аеропорт оприлюднив розклад рейсів на цей рік.

Для закордонних українців паспорт не дає можливості жодним чином ним зловживати, а є у більшій мірі лише маркером самоідентифікації.

Кабінет міністрів України підтримав проект постанови про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті для підтримки зв’язків з українцями, які проживають за межами України.

- Щоб дізнатися про стан розгляду дозволу на проживання:

Тел: 848.855.888, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

На сайті державної поліції

- Щоб дізнатись про поштові відділи, які проводять прийом документів іноземців 803.160, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

- Міністерство внутрішніх справ Італії

- Міністерство зовнішніх справ України

- Список українських асоціацій в Італії

- Список українських шкіл в Італії

- Адреси консульських установ України в Італії

Довідник української громади в Італії (РИМ)