У Джоя Тауро у жовтні відбудеться виїзне консульське обслуговування - Gazeta Ukrainska

Українська еміграція

Українці, що мешкають у Джоя Тауро та околицях мають можливість отримати консульські послуги, не їдучи у консульський відділ у Неаполь.

 

27.10.2018 РОКУ з 10.00 в м. ДЖОЯ ТАУРО (РЕДЖІО КАЛАБРІЯ) за адресою: Regina Elena, 8 - Gioia Tauro. 

Tel: 333 7903161 / 328 0614041 Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  відбудеться виїзне консульське обслуговування за участю представників Генерального консульства України в Неаполі.

Про це повідомляється на FB сторінці дипломатичного представництва.

Під час консульського обслуговування, за наявності відповідних документів у заявника, будуть вчинятися такі консульські дії:

1. Постановка на тимчасовий та постійний консульський облік. 

2. Зняття з консульського обліку. 

3. Витребування документів. 

4. Вчинення нотаріальних дій (у т.ч. оформлення довіреностей, засвідчення справжності підпису особи на заявах, засвідчення справжності підпису перекладача тощо). 

5. Видача довідок, передбачених законодавством України (nulla osta al matrimonio тощо). 

6. Прийом документів для оформлення закордонного паспорта дітям до 12 років (особи після виповнення 12-річного віку подають документи виключно в ГКУ в Неаполі).

Перелік документів, які мають бути пред’явлені заявником для вчинення консулом згаданих консульських дій, можна ознайомитися на веб-сторінці Генерального консульства України в Неаполі, в рубриці «Консульські питання» і далі “Поширені питання / FAQ”;

Оплата за консульські послуги, які вчинятимуться під час виїзного консульського обслуговування, здійснюється виключно банківською карткою (картка-банкомат, кредитна, препагата) через наявний під час прийому термінал POS відповідно до існуючих тарифів (див. рубрику «Консульські питання» і далі «Тарифи консульського збору»).

В разі потреби, додаткову інформацію можна отримати в ГКУ в Неаполі: 

за номером телефону 081 787 54 33, а також за результатами запиту на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи факс 081 605 78 67.

 Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.