Світ - Gazeta Ukrainska

У матчі-відповіді італійці не змогли забити шведам

Легендарний голкіпер «Ювентуса» Джанлуїджі Буффон завершив виступи за збірну Італії.

Сьогодні більшість звичаїв, які свого часу виконували гуцули та інші мешканці гірських районів Карпат, видаються дивними і безглуздими. 

У вівторок, 12 грудня, австрійському муніципалітеті Вайден-ад-Марх у комуні Баумгартен стався вибух на найбільшій газовій станції країни, що перекачує газ з Росії. Про це повідомляє австрійське видання Kurier.

В Італії під час різдвяних свят повсякденна суєта життя забувається, і, здається, час зупиняється або ритм життя стає повільніше, дозволяючи людям звернути увагу на казкову атмосферу, що панує в містах, і на їх новорічне оздоблення.

Коли заходить мова про Стародавній Рим, одні уявляють собі античну культуру Вічного міста, а інші згадують про шалені оргії та розпусту його жителів.

Вже у 2018 році українці зможуть скористатися послугами національного авіаперевізника. Наступний рік символічно охрестили роком дешевих авіаперевезень  

Підприємство, яке займалося б ремонтом автошляхів та залучало на роботу волинян, має намір створити на території області інвестор з Італії.

Мовному питанню останнім часом приділяють так багато уваги, що іноді це переходить всі можливі межі здорового глузду – квоти на радіо, ретельне вивчення предмету у школі, обов'язкове володіння "солов'їною" для касирів супермаркетів. І в цьому немає нічого поганого. Якби не конфлікти, що яскраво показують – до тотальної українізації, на жаль, ще далеко.

Багато хвороб досить просто вилікувати, якщо вчасно звернутися до лікаря. Але проблема в тому, що в повсякденній суєті ми зовсім не чуємо сигналів лиха, які подає нам наше тіло. І не поспішаємо записуватися до терапевта, навіть в разі виникнення болю.

Італійський ретушер, маніпулятор, обробник, арт-директор Крістіан Джиротто є особистістю досить відомою в певних професійних колах. Однак один його проект вивів його ім'я на рівень всесвітньої популярності.

Якщо ви тонете в неприємних думками і ніяк не можете їх позбутися, терміново потрібно це змінювати. Ось, наприклад, 7 способів викинути з голови непотрібний негатив.