Світ - Gazeta Ukrainska

Сьогодні більшість звичаїв, які свого часу виконували гуцули та інші мешканці гірських районів Карпат, видаються дивними і безглуздими. 

Українці, що мешкають у Барі та околицях мають можливість отримати консульські послуги, не їдучи у Генеральне консульство України в Неаполі.

Якщо ви хотіли б отримати професійно-технічну освіту в Італії, познайомтеся із цими сайтіми, які дозволять підібрати курси для різноманітних професій.

В Італії за підозрою в причетності до загибелі у 2014 році на Донбасі журналіста Роккеллі був затриманий військовослужбовець НГУ Віталій Марків.

Опальна українська співачка Ані Лорак зараз відпочиває на Сардинії, звідки ділиться в Instagram яскравими світлинами.

Nella sede del Senato della Repubblica è stato presentato il libro di Edoardo Crisafulli a cura di Antonio Maglie "La fede nel dialogo. L'islam di un gesuita scomodo: Paolo Dall'Oglio".

Планують призвати  юнаків, яким виповнилося 20 років, та які не досягли 27 років.

«Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вивчати все життя» (с) Франсуа Вольтер

Три розповіді іноземців про найяскравіші враження від України

 

Італія традиційно асоціюється з великими і знаменитими містами - Римом, Міланом, Венецією, Генуєю ... Алев цій барвистій країні є багато затишних мальовничих місць, у яких хочеться сховатися від усього світу, маленьких сіл, кожен з яких привабливий по-своєму.

Суспільство і надалі надає великого значення заміжжю. Якщо ви не оружена і ніяк не можете знайти собі чоловіка, досить легко відчути себе невдахою.Насправді немає нічого страшного в тому, якщо ви взагалі ніколи його не знайдете, поки у вас є ось, це:

Маніпулятори — навмисне чи ні — грають на страхах, сумнівах і бажаннях. Але самі брудні прийоми — це гра на добрих і красивих почуттях: любові, вдячності, почутті обов’язку, надії.