Світ - Gazeta Ukrainska

Українці, що мешкають у Барі та околицях мають можливість отримати консульські послуги, не їдучи у Генеральне консульство України в Неаполі.

Якщо ви хотіли б отримати професійно-технічну освіту в Італії, познайомтеся із цими сайтіми, які дозволять підібрати курси для різноманітних професій.

У північній Італії вночі розбився автобус зі школярами, після чого спалахнув.

ДТП сталося в північній італійській області Лігурія.

Російські фанати атакували кінозірку біля входу у Великий театр і зірвали з неї перуку.

До п'ятірки найздоровіших країн належать також Ісландія, Швейцарія, Сінгапур і Австралія.

Керівництво Івано-Франківської митниці викрили на хабарі в понад один мільйон гривень.

Дев’ять працівників Львівської митниці ДФС отримали попередження про неповну службову відповідність, а 21 співробітник – догану. Ще частину позбавлено премії – такий результат перевірки за фактами маніпуляції з електронними журналами АСМО «Інспектор».

У Києві відбуватиметься перший Бізнес Форум Української Діаспори

У 2011 році білоруський підприємець Іван Маслюков виклав в інтернет статтю «Як стати розумнішим». За минулі роки текст зібрав тисячі лайків і репостів.

Часто буває так, що на наше життя мають великий вплив певні особистості. Це хтось з вашого оточення, кого ви знаєте особисто, з ким спілкуєтесь, чи навіть ким захоплюютесь. Вони непередбачувані, загадкові, здатні вразити і змінити вашу думку на певні речі. Однак, є й інший типи людей.

Незвичайних міст у світі багато. У кожного унікальне місце, пам’ятки, архітектура, колорит. А ви бували у містах на скелях? Виявляється, це так красиво, що відразу хочеться там опинитися.