ЄС виділяє Італії додаткові 58 млн євро на мігрантів - Gazeta Ukrainska

Італія

Європейська комісія ухвалила рішення про виділення Італії додаткових 58 мільйонів євро в рамках фонду надзвичайного фінансування для поліпшення умов шукачів притулку.Про це йдеться у прес-релізі Європейської комісії.

Повідомляється, що сума у розмірі 58,21 мільйони євро буде перерахована у Фонд з питань надання притулку, міграції та інтеграції (AMIF).

Фінансування направлено на допомогу італійському Міністерству внутрішніх справ для поліпшення умов прийняття осіб, які шукають притулку.

Йдеться про забезпечення проживання, харчування, медичного обслуговування, юридичних інформаційних послуг для осіб, які шукають притулок та перебувають в 300 центрах тимчасового прийому біженців в Північній Італії.

За даними Єврокомісії, разом з останнім наданням додаткової допомоги, надзвичайне фінансування для Італії в даний час складає понад 147 мільйонів євро в цілому.

Нагадаємо, на початку лютого 2017 року в Італії створили фонд, щоб допомогти африканським країнам зміцнити кордони й таким чином зменшити нелегальну міграцію до країн ЄС.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН: