З Нового року в Італії підняли мито і тарифи - Gazeta Ukrainska

Італія

Підйом тарифів відбувається у зв'язку з тарифною реформою. Під її дії підпадають користувачі з більш низьким споживанням.

 

Асоціація банківських і фінансових служб, що займаються захистом споживачів від махінацій (Adusbef), запускається з оцінкою до 952 євро для середньої сім'ї. Рахунки за електроенергію піднімуться для 22 млн сімей. Відзначається, що відповідні заходи вводяться у зв'язку з тарифною реформою. Під її дії підпадають користувачі з більш низьким споживанням.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." alt="Risultati immagini per bollette" />

У виданні відзначили, що потенційний перерозподільний вплив не має нічого спільного з газом, дорожніми зборами, страхуванням, банківськими послугами, дорогим страхуванням, покупками продуктів харчування, медичними квитками, транспортом, водними послугами, податками за відходи.

За версією Асоціації банківських і фінансових служб оборонних користувачів (Adusbef), електрика і природний газ будуть коштувати на 68 євро більше, а ціна за воду зросте ще на 45 євро. Також передбачається, що середнє зростання на страхування авто складе 25 євро, за користування платною магістраллю - +40 євро, за інші транспортні витрати - +97 євро, +156 євро - за професійні та ремісничі тарифи, +55 євро - на охорону здоров'я, +18 - на поштові збори і на банківських збори - +38 євро.

Агентство Nomisma Energia, яке займається аналізом енергетичного ринку, прогнозує зростання цін на газ - + 5% і на світло - + 3,5% у світлі світла, як дегустація року загалом по зростанню енергії, зокрема й палива.

За словами президента агентства Давида Табареллі, в Італії очікують зростання на нафту в 2018 році, а також серйозний дефіцит на сировину протягом одного або двох років.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.