Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Українські дітей, яких батьки привезти з собою, чи народили за кордоном, ходять до місцевих шкіл, інтегруються в місцеве суспільство. Та значна частина українців не хоче поривати зв’язків з Україною, і в цьому їм допомагає українська школа. Ось перелік діючих шкіл та гуртків по усій Італії.

Фестиваль має на меті сприяти популяризації української культури різних жанрів на території Італії серед української діаспори, італійського населення та іноземних громад. Створювати імідж України як країни з різноманітною та багатою, сучасною та старовинною культурою.

Розпочався продаж квитків на товариський матч збірної України з футболу проти національної команди Італії, який відбудеться 10 жовтня 2018 року.

Сьогодні жінка разом з чоловіком-іноземцем відкрили філію фабрики в Румунії і планують відкрити ще одну – в Закарпатті.

Далеко не всім заробітчанам живеться «солодко». Однією з таких була наша сьогоднішня героїня Марта. Одна її помилка перетворила 7 років її життя на пekло.

Розуміти один одного без слів...

 Діти були усиновлені у Бучанському дитбудинку.

"Допоможіть знайти мого чоловіка Грицеляк Віктор зник в понеділок ввечері 26 червня 2018 року" - пише у ФБ його дружина Olia Podlesna.

"Допоможіть будь ласка мені знайти мою маму, Іголкіну Надю, 1952 року народження. - Звертається до українців в Італії її син Руслан.