Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Українські дітей, яких батьки привезти з собою, чи народили за кордоном, ходять до місцевих шкіл, інтегруються в місцеве суспільство. Та значна частина українців не хоче поривати зв’язків з Україною, і в цьому їм допомагає українська школа. Ось перелік діючих шкіл та гуртків по усій Італії.

Фестиваль має на меті сприяти популяризації української культури різних жанрів на території Італії серед української діаспори, італійського населення та іноземних громад. Створювати імідж України як країни з різноманітною та багатою, сучасною та старовинною культурою.

Одеський гросмейстер Андрій Сумець виграв міжнародний турнір "20° Festival Internazionale Scacchistico di Triste", що фінішував в італійському Трієсті, повідомляє УНН з посиланням на спільноту "Українські шахи".

Український вокаліст Вадим Даньшин став учасником Ювілейного фестивалю старовинної музики в м. Урбіно (Італія). Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» підтримав співака, надавши подорожній грант для поїздки в Італію.

Метою зустрічі є формування молодіжної політики та розвитку громадського суспільства за межами суспільства, створення сприятливих умов для співпраці громадських організацій, культурного та соціального розвитку молоді, створення позитивного іміджу та сприяння інтеграції українців у європейське середовище.