Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

 Я легально проживаю в Італії, хотів би поїхати на батьківщину на деякий час. На який час я можу це зробити, не втративши мого дозволу на проживання?

- Назагал, жодних обмежень для подорожей повітряним транспортом під час вагітності не мало б бути. Однак найкраще, якщо ви заздалегідь проконсультуєтеся з вашим лікарем або акушером.

Чи можу я відкрити рахунок у Banca/Posta лише за наявності поштової квитанції про відсилку запиту про перше отримання дозволу на проживання? Чи може зробити це людина, яка перебуває на території країни нелегально?

Іноземний громадянин, який подав заяву на поновлення дії або видачі дубліката дозволу на проживання, в тому числі довготривалого, може легко перевірити його готовність під’єднавшись до комп'ютеру.

 Дозвіл на проживання по сімейних мотивах видається на основі незаперечного права сім’ї жити разом. Його отримання і продовження можливе лише за умови наявності сімейних зв’язків та спільного проживання. Якщо таких зв’язків не існує, дозвіл на проживання громадянина країни з-поза ЄС може бути відкликано.

  Деякі ліки чи медичні послуги вважаються «необхідними для порятунку життя», вони є безкоштовними; інші - оплачуються за пільговим тарифом. Медикаменти, не внесені у спеціальний реєстр SSN, - за повною вартістю

Чергові вибори Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. В Італії проголосувати можна бути в консульствах у Римі, Мілані та Неаполі. Готуємося до них завчасно.

Буває, що перевізники не витримують напливу охочих, техніка виходить із ладу і графіки перельотів збиваються. Тому, в аеропортах по всьому світу українські туристи застрягають в аеропортах.  Як же захистити свої права, коли затримують літак?