Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

“Моя донька - медсестра за освітою. Вона давно працює за фахом і дуже любить свою роботу. Вона хоче приїхати сюди, але не хотіла би лише доглядати людей похилого віку!”

“Я вчився на інженера. Мені хотілося б змінити місце роботи, бо тут я працюю на прибиранні. Іноді мені здається, що не вистачає поживи для розуму... Тут також є політехнічний університет, знаю, що можна визнати мій диплом, хотів би дізнатися більше про мої можливості, але не знаю, де і як...”

Квестура відмовила вам в отриманні дозволу на проживання в Італії або анулювала його? Це не кінець. Іноземець може звернутися у вищу інстанцію.

 

Оренда, сума оплати та застава, зміст контракту та його реєстрація. Ось що потрібно знати іноземцю, що бажає винайняти житло в Італії

Чи можна використовувати  дозвіл на проживання для найомної роботи, самозайнятості або за сімейними обставинами для інших видів діяльності?

Нотаріус є офіційним службовцем, уповноваженим Італійською державою реєструвати всі акти між живими особами і завіряти останню волю осіб, надаючи цим актам вагу офіційного документа.

Батьки задаються питанням щодо оформлення дитячих паспортів – чи дають їм біометрику, адже відбитки пальців до 12 років брати заборонено, або дітям доведеться оформляти візи?

З огляду на наближення безвізового режиму для нашої країни, де підставою для перетину кордонів без віз потрібен буде біометричний паспорт, не дивно, що українці задаються питаннями “Як зробити біометричний паспорт?”, “Скільки коштує біометричний паспорт?”, “Які документи потрібні для отримання біометричного паспорту?, пише tochka.net

Європейський парламент з великим запасом голосів ухвалив рішення про безвізовий режим для України.