Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

  Я працювала в Італії 7 років, повернулась в Україну і через деякий час термін мого дозволу на проживання закінчився. Через декілька місяців я знову повернулась в Італію. Чи можу я поновити свої документи (permesso)?

  Громадяни Італії, яка є членом Європейського Союзу, як і громадяни Ватикану та Сан Марино, в’їжджають в Україну терміном до 90 діб без візи на підставі чинного закордонного паспорта.

“Моя донька - медсестра за освітою. Вона давно працює за фахом і дуже любить свою роботу. Вона хоче приїхати сюди, але не хотіла би лише доглядати людей похилого віку!”

ISEE (Indicatore della situazione economica equivalente - еквівалентний показник економічної ситуації) - це індикатор рівня прибутків сім'ї. На його основі визначається можливість отримання пільг і соціальних послуг для малозабезпечених.

Посвідчення особи в Італії можуть отримати громадяни країни та іноземні громадянини. Ось умови його видачі:

Ви шукаєте роботу в Італії, але мануальні роботи не задовільняють ваші амбіції? Ось список найбільш затребуваних зараз в Італії фахівців за версією кадрового агентства ADECCO:

Консульства України в Італії виконують наступні нотаріальні дії:

Якщо ви думаєте, що наявність у людини паспорта (або закордонного паспорта) - річ настільки ж природня, як наявність штанів або взуття, то ви помиляєтеся.

Пояснення надає Віктор Гамоцький, Генеральний консул України в Неаполі.