in

Правила в’їзду сезонних робітників за декретом флуссі-2017

Був прийнятий законодавчий декрет щодо застосування директиви No2014/36/ЄС про умови в’їзду і  перебування громадян третіх країн  з метою працевлаштування у якості сезонних робітників.

 

Затверджено директиву Європейського Парламенту та Ради Європейського  Союзу No 2014/36/ЄС

Директива ЄС має  подвійну  мету:  з  одного  боку,  дозволити  роботодавцям  задовольнити  потребу в сезонній  робочій  силі,  а  з  іншого  гарантувати,  що  сезонні  робітники,  громадяни  третіх  Країн,  не  будуть незаконно використані для постійної роботи.

За новим законодавчим  декретом  законодавчо  закріплено,  що  сезонні  іноземні  робітники можуть працювати тільки в «сільськогосподарській та готельно-туристичній» галузях.

За  новими  нормативами  спрощується,  крім  того,  видача  багаторічних  дозволів  на  в’їзд:  у  разі повторюваної роботи, іноземцю, який може довести, що він приїжджав до Італії, принаймні, один раз за попередні п’ять років (а не більше двох років, як зараз), на сезонні робо ти, може бути виданий  багаторічний дозвіл із зазначенням періоду на кожен рік.

Крім  того,  змінено умови  забезпечення  житлом, особливо  у  випадку,  якщо  воно  надається роботодавцем. Останній, в момент  підписання  договору  на  перебування,  повинен  буде  пред’явити документ, що підтверджує не тільки фактичну наявність житла і пов’язані з ним умови та придатність, а також,  що  оплата  за  житло,  не  буде  автоматично  списана  з  заробітної  плати  працівника  (як передбачено в даний час).

Серед новин є прогноз на появу законодавчої можливості, для сезонного працівника, який регулярно  займався  трудовою  діяльністю,  принаймні,  три  місяці, конвертувати  дозвіл  на  перебування  для сезонної  роботи  у  дозвіл  на  перебування  для  роботи  за  наймом,  у  межах  квоти,  яка  щорічно встановлюється указом Голови Ради Міністрів.

Нові правила детально перераховують і випадки відмови на отримання або відкликання дозволу на сезонну роботу з причин, залежних від роботодавця. Серед них є також випадок, коли  роботодавець звільнив персонал протягом попередніх 12 місяців, для того, щоб створити вакансію, яку потрібно закрити за допомогою запиту.

У випадках відкликання дозволу на сезонну роботу та дозволу на перебування для сезонної роботи з вини роботодавця, передбачається виплата на користь працівника, допомоги, розмір якої співвідноситься з величиною заробітної плати, що належить згідно з національною колективною трудовою угодою, за місяці, на протязі яких працівник повинен був працювати в Італії.

Новина італійською

____________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як перейти на українську мову в дорослому віці? Поради філолога

Виплата допомоги на дитину в Італії в 2017 році