in

За 15 кілометрів од Рима стався землетрус

   Землетрус магнітудою 3,5 стався в понеділок в італійській провінції Рим (адміністративний регіон Лаціо). Поштовхи виразно відчували жителі південного заходу, півдня і південного сходу столиці Італії, передає РІА “Новости”.

Багато римлян зателефонували в пожежну службу, щоб з’ясувати, чи не загрожує їм небезпека, додає “Інтерфакс”.

За інформацією Національного інституту геофізики і вулканології Італії, епіцентр підземного поштовху, який був зареєстрований о 17.13 за місцевим часом, залягав на глибині 10 кілометрів неподалік містечок Монтекомпарті, Колона і Монте-Порція-Катоне, віддалених на приблизно 15 кілометрів од Рима.

За даними служби Цивільної оборони, інформації про руйнування і постраждалих унаслідок землетрусу поки що не надходило, проте багато наляканих римлян покинули будинки і офіси, коли відчули підземний поштовх. “Ми почули гул, а потім будинок задрижав. Ми всі вибігли на вулицю”, – каже один з очевидців.

9 червня землетрус магнітудою 4,5 стався на півночі Італії в областях Венето і Фріулі-Венеція-Джулія. Багато жителів населених пунктів, де відчувалися коливання земної кори, в переляку вибігали на вулицю. Повідомлень про потерпілих і руйнування не надходило.

21 травня фахівці зареєстрували в північній італійській області Емілія-Романья два землетруси магнітудою 4,1 і 3,5, з будинків за цей час було евакуйовано назагал близько 6000 людей.

У ніч проти 20 травня за 36 кілометрів на північ від міста Болонья стався землетрус магнітудою 6,0. За кілька годин до цього був зафіксований перший підземний поштовх магнітудою 4,1. Епіцентр землетрусу, за даними сейсмологів, залягав на глибині 5,1 кілометра.

Потім афтершоковий землетрус магнітудою 5,1 стався на півночі Італії. Внаслідок стихійного лиха зруйновано десятки домів, будівель і церков, загинули семеро людей, більш ніж 50 постраждали, завдані збитки, ймовірно, оцінюються в десятки мільйонів євро.

http://newsru.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Легалізація в Італії 2012. Заяви подаватимутся з 15 вересня по 15 жовтня

Українському ринку праці загрожує “дешева закордонна робоча сила”?