in

Запрошуємо на ІІ Міжнародний телерадіофестиваль «Калинові мости»

З 2  по 9 травня 2011 року в м. Кентшин (Польща відбудеться  ІІ Міжнародний телерадіофестиваль «Калинові мости».

 

Його  організаторами  є  Рівненська обласна держтелерадіокомпанія та Ольштинський відділ українців Польщі  за сприяння воєводи Вармінсько-Мазурського воєводства і Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

Це вже друга спроба організаторів закинути журналістський десант з України. У лютого 2010 року в польському  місті Ольштин відбувся  І Міжнародний телерадіофестиваль «Калиновий острів – Польща».    У  міжнародному творчому змаганні взяли участь майже 40 працівників НРКУ, ДТРК  «Всесвітня служба «УТР», «Культура», «Крим», 20 обласних і регіональних державних телерадіокомпаній. На розгляд журі було подано 37 телевізійних  і 18 радіопрограм у семи номінаціях.

Стратегічна мета фестивалю–створити умови, що українські журналісти, особливо з південних та східних областей, на власні очі побачили, як живе Польща в умовах Євросоюзу, як українська громада береже духовні традиції своїх предків і розповіли потім своїм глядачам і слухачам. У цьому році, сподіваємось, до нас приєднаються колеги з Росії, Литви, Білорусі, запрошуємо до участі журналістів з інших країн, які пишуть на теми, окреслені номінаціями фестивалю.


Петро Мідріган,
член оргкомітету Міжнародного
телерадіофестивалю «Калинові мости»

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення ІІ Міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм “КАЛИНОВІ МОСТИ“
з 2  по 9 травня 2011 року в м. Кентшин (Польща)
.

МЕТА ФЕСТИВАЛЮ – відображення у телевізійних і радіопрограмах євроінтеграційних процесів в Україні, утвердження її іміджу   на міжнародній арені,   духовне відродження національних меншин, їх культурних надбань і цінностей, пошук шляхів вирішення проблем сьогодення етнічних спільнот, що компактно проживають на території країн – учасниць фестивалю, обмін досвідом щодо створення і діяльності громадського та суспільного телебачення,а також сприяння підвищенню професійної майстерності творчих працівників телебачення і радіо.
До участі у творчому змаганні запрошуються Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України, ДТРК “Всесвітня служба “Українське телебачення і радіомовлення“ ДТРК “Культура“, ДТРК “Крим“, обласні державні телерадіокомпанії, Київська та Севастопольська регіональні телерадіокомпанії, ДСП “Укртелефільм“, Державна міська ТРК “Сіверська“, Криворізьке міське державне об’єднання телебачення і радіомовлення, зарубіжні державні і недержавні телерадіоор¬ганізації ( зокрема Польське телебачення Ольштин, Польське радіо Ольштин), суспільні телерадіоорганізації, громадські організації, національно-культурні товариства, фонди, автори програм, власники авторських прав, продюсери.

НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ –

1.      Європейські перспективи України;
2. –      Малі Батьківщини;
3. –  – ЄВРО-2012 – наша спільна справа;
4. –  – Українська культура – європейський вимір;
5. –  – Рідна мова – код народу;
6.   – Пам»яті предків;
7. –   – Гіркий хліб емігранта.
8. – Українці помирали за Європу.

ВИМОГИ ТА  УМОВИ  УЧАСТІ  У  ФЕСТИВАЛІ –

– До участі в творчому конкурсі Фестивалю допускаються документальні фільми, телевізійні і радіопрограми, які відповідають меті Фестивалю.
– Конкурсні програми оцінює Міжнародне жюрі телевізійних програм та Міжнародне жюрі радіопрограм. Члени жюрі не можуть представляти свої програми для конкурсного перегляду та прослуховування.
– Робочими мовами Фестивалю є українська, польська та англійська мови.
– Штаб фестивалю забезпечує синхронний переклад програм для учасників фестивалю та членів міжнародних жюрі з мови оригіналу на одну із робочих мов фестивалю.- Заявленими можуть бути програми і фільми, які   не  було представлено на фестиваль “Калиновий острів-Польща-2010” і виготовлені   не раніше 2010 року.
– Роботи, які не відповідають меті Фестивалю та надіслані з порушенням термінів їх подання, до участі в творчому конкурсі не допускаються.
– допускаються   фільми,   телепередачі,   записані   на   відеокасеті
формату  mini-DV та дві копії  на дисках DVD, радіопередачі    на    СD     хронометражем до 20 хвилин;
– мова творчого доробку – українська, польська.  Передачі, озвучені іншими мовами, повинні містити дубляж або титрування українською чи польською мовами;
–  кожна передача має супроводжуватися заявкою на участь у фестивалі
(форма додається);
– заявку в електронному вигляді з короткою анотацією до роботи та зазначенням номінації необхідно надіслати до 1 березня 2011 року на Е-mail: midrigan@gala.net
– передачі   (фільми)   на   аудіо-,   відеоносіях  та     письмову заявку    на  участь необхідно надіслати до 15 березня 2011року на адресу оргкомітету:
Рівненська обласна державна телерадіокомпанія, 33028, м. Рівне, вул. Котляревського, 20 А
тел./факс – 8(0362) 63-39-65; тел. 22-14-65.
Роботи, подані з порушенням зазначених вимог, до розгляду журі не допускаються.

ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ –
– Витрати на відрядження творчих груп до м. Рівне покладаються  на телерадіоорганізації-учасниці фестивалю.

– Участь програм у конкурсному перегляді фестивалю є безоплатною.

– Ольштинський відділ об’єднання українців Польщі забезпечує перебування (проживання, хар¬чу¬ван¬ня, фестивальні заходи тощо)  учасників та членів міжнародних журі.

– Рівненська ОДТРК забезпечує відкриття віз учасникам на період роботи фестивалю, організовує їх автобусне перевезення за маршрутом Рівне-Кентшин-Рівне.

– Частина заходів фестивалю оплачується за рахунок коштів спонсорів, до яких залучаються об’єднання, організації, підприємства, фірми, телерадіокомпанії тощо.

ВІДЗНАКИ
– Журі присвоює «Гран-прі» одній найкращій телевізійній роботі і
«Гран-прі»      одній      найкращій      радіороботі.      Володарі      “Гран-прі” нагороджуються   дипломами  і призами.

– Звання   «Лауреат   Міжнародного   фестивалю   телевізійних   і
радіопрограм «Калинові мости»  отримують кращі роботи з телебачення і радіо за номінаціями. Лауреати нагороджуються дипломами і спеціальними
призами.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

За водіння вкраденого Fiat Punto заарештовано громадянина України

Недобудоване життя: Львівський «чорнобилянин» Олександр Миндюк