in

Art Bridge – міст на якому зустрічаються мистецтво та культури

Фільм Art Bridge розповідає про те, як мистецтво може стати місцем культурної ідентичності іммігрантів та італійців, місцем діалогу та культурного обміну в Італії.

У світі кожен елемент рухається:  насіння рослин, птахи, морські течії, льодовики на горських вершинах мігрують з одного місця в інше.

Думки і культури також перебувають у постійному русі. Люди переміщаються у пошуку більш гостинних країн, більш широких фізичних і психічних просторів. Ми можемо придумати назву цьому феномену, ігнорувати, чи досліджувати його, та ця подорож продовжуватиметься, незалежно, від нашого до неї ставлення.

Кінострічка Art Bridge розповідає про мистецтво в імміграції, про те, як артистичний досвід може бути місцем культурної ідентичності іммігрантів та італійців, де усі можуть знайти місце для діалогу та обміну.

Так звані «чужинці» прибувають в Європу «розгубленими», вони повинні вивчити нову мову, звичаї, традиції і стиль життя, що дуже відрізняються від тих, які панують в країні їх походження. У першу чергу, іммігранти інстинктивно шукають місце, у якому відчувають себе як удома. Принаймні частково. Місце, де вони можуть просто їсти знайомі страви, молитися, танцювати, співати чи слухати пісні – тобто місця культури. Документальний фільм Art Bridge перенесе глядача саме у цей простір, де мистецтво стає основним засобом активного міжкультурного діалогу.

Головними героями фільму є хор «Il Coro multietnico Quintaumentata» під керівництвом  Аттіліо Ді Санці, що збирається в римському районі Казіліна 23 (Centocelle); Танцювальний гурт «Apsaras Bollywood Dance», заснований італійською танцівницею Валентіною Мандучі (Valentina Manduchi), що діє при асоціації “Індійська душа” (Anima Indiana). Її солісткою є танцівниця Ісрат Яхан (Israt Jahan). Молоді актори Ізрат, та Роксана, героїня телевізійної комедії «Меггі і Б’янка друзі моди» ( Maggie and Bianca fashion friends).

Дуже часто образ іммігрантів створюється італійськими режисерами та цей фільм є відмінним. Його знімали Паола Моріні (Paola Morini) та Харвіндер Сінг (Harvinder Singh), шлях яких є подібним до життя головних героїв.

У фільмі також знімалися: Valentina Manduchi, Ram Money, Mardin Nazad, Paola Morini, Attilio di Sanza, Coro Quinta Aumentata, Franco Pietropaoli, Luisa Del Grosso, Giulia Soldati, Federica Loreti, William Romani, Sorina Ene, Ionel Ene.

Цей фільм виграв проект Міністерства культурної спадщини та заходів Італії MiBACT – MigrArti 2018

Переглянути рекламний ролик стрічки Art Bridge  можна тут

Більше про фільм читайте на офіційному сайті.

Побачити документальний фільм Art Bridge можна на серії заходів  протягом року 2018 – 2019 року, перші три події на календарі.

Наступний показ відбудеться 17 листопада 2018 р за за участі режисерів Паоли Моріні та Харбінера Сінгха у Римі Teatro Lo Spazio Via Locri, 42/44. 00183. Початок о 15.00. Вхід вільний .

____________________________________________________________

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуємо до участі у VIII Чемпіонаті Світу з футболу серед команд української діаспори

Мандаринова дієта: 4 кілограми за 7 днів. Ось як вона діє