in

Інформаційна війна

   Обливання брудом, напівправда, відверта брехня, перекручування фактів, підтасовування фактів, навішування ярликів на міждержавному рівні – це інформаційна війна.

Інформація. Війна. Інформаційна війна. Перемога. Поразка. Перемога в інформаційній війні. Поразка в інформаційній війні. Такі словосполучення отримали право на життя. Обливання брудом, напівправда, відверта брехня, перекручування фактів, підтасовування фактів, навішування ярликів на міждержавному рівні – це політика. Брудна. Підла. Зрадлива. Продажна. Мерзенна. Дія. Протидія. Державні масштаби не для хлопа від гною. Для цього існують поважні панове з поважних організацій. Вони володіють достатньою кількістю інформації, щоб робити висновки і реагувати.

В буденному житті пересічного споживача інформації словосполучення “інформаційна війна” є перебільшенням. Споживач інформації не воює. Він потрапляє в інформаційну пастку, яку йому приготували ворожі інформатори. Інформаційні агресори. Отже війна. Інформаційна війна.

Ворожий інформаційний агент, боєць інформаційного фронту вривається в вашу оселю і починає бойову інформаційну операцію. Спочатку вас знерухомлює. Прив’язує до стільця, або просто зв’язує і кладе на долівку.Коли ви вже не здатні протидіяти інформаційній атаці, вам починають заганяти інформацію в праве вухо. Після завантаження правого вуха починається завантаження в ліве вухо. Інформаційна атака може розпочатися і з лівого вуха. При необхідності одурманення інформацією, особливо стійких, проводять декілька разів.

З кимось була така пригода? Ні. Ми можемо отримувати інформацію з різних джерел. Один з основних інформаторів є телебачення. Включаємо телевізор і розпочинаємо пошук фільму, якоїсь передачі, новин на любому каналі, який є в нашому розпорядженні. Вибираємо те, що бажаємо дивитись, слухати.

Можна зробити припущення, що патріот проглядає і слухає патріотичне. Москвофіл проглядає і слухає москвофільське. Більше патріотів? Більше москвофілів? Кількісна характеристика цих груп – це окреме питання. Що б вони не слухали патріот залишиться патріотом, москвофіл залишиться москвофілом. З цими двома групами все зрозуміло.

Що переглядають, слухають не патріоти, не москвофіли? Все підряд. Вуха розвісив і сам себе оболванює, зомбує. Ще й іншим переповідає.

Послухав інформацію з джерельця і цапком став. Послухав з іншого джерельця і неньку забажав поміняти. Бо цапок уже не цапок. Цапок козлом став. Забажав поміняти то чого не обирають. Таким треба допомогти обминути інформаційні джерельця ворожі здоровому глузду.

Вітчизняні ЗМІ повинні правдиво висвітлювати події в житті країни, а не бути сіренькою копією ворожих ЗМІ. Вітчизняні ЗМІ мають давати велику кількість інформації про «досягнення» в вирішенні соціальних проблем  і «успіхи в міжнаціональному спілкуванні» у так званого старшого брата. Країна експортує енергоносії половині світу. А більшість громадян країни так живуть і так соціально захищені, наче ті енергоносії країна купує.

Ті засоби масової інформації, які по суті є зброєю масового ураження суспільства бацилою москвофільства, ворожою пропагандою, та відверто антидержавні, можна заборонити. Законодавство забороняє антидержавну діяльність і захищає права громадян.

Треба змістити центр уваги не патріотів і не москвофілів. Заповнити програми телеканалів в необмеженій кількості дешевим «грайлом» і дешевим «милом». Серіали. Серіали на сто і більше серій. Щоб не було можливості тратити час на якісь там інформаційні передачі. Щоб не було вільного доступу до телевізора. Дружина окупувала приміщення з телевізором. Футбол не дивимось. Результати матчів першості країни вболівальники довідуються випадково, з запізненням, якщо поталанить дорватися до телевізора в коротких перервах між серіалами. Цифра. Т2. 32 канали!

Анатомія кохання. Арифметика кохання. Геометрія кохання. Пряма кохання. Трикутник кохання. Коло кохання. Грані кохання. Піраміда кохання. Алгебра кохання. Рівняння кохання. Рівняння кохання з двома невідомими. Рівняння кохання з багатьма невідомими. Одночлен кохання. Многочлен кохання. Формула кохання. Функція кохання. Інтеграл кохання. Біологія кохання. Флора кохання. Ромашка кохання. Троянда кохання. Кактус кохання. Квіти кохання. Плоди кохання. Дерево кохання. Крона кохання. Стовбур кохання. Корінь кохання. Історія кохання. Імператриця кохання. Імперія кохання. Королівство кохання. Царство кохання. Археологія кохання. Атлантида кохання. Сфінкс кохання. Географія кохання. Острів кохання. Ріка кохання. Море кохання. Вітрило кохання. Геологія кохання. Хронологія кохання. Буквар кохання. Каліграфія кохання. Правопис кохання. Поезія кохання. Поема кохання. Пісня кохання. Музика кохання. Струна кохання. Стріла кохання. Проза кохання. Драма кохання. Комедія кохання. Повість кохання. Астрономія кохання. Зірка кохання. Планета кохання. Астрологія кохання. Чари кохання. Гастрономія кохання. Кулінарія кохання. Гороскоп кохання. Дурман кохання. Будні кохання. Свято кохання. Просто кохання. Весняний роман. Літній роман. Осінній роман. Зимовий роман. Курортний роман. Попелюшка кохання. Кохання попелюшки. Попелюшка і пелюшки. І т.д. і т.п. …

Можна звичайно і не напружуватись. Все відключити. Залишити прогноз погоди. І періодично транслювати звернення президента до народу.

А я що? Я нічо. Між телевізором і дружиною є суттєва різниця. Це не спілкування на живо. В телевізорі можна вимкнути звук. Можна вимкнути і телевізор. Приділити більше уваги дружині. Повірте на слово. Дуже корисно. Кашу маслом не зіпсуєш. Дружину менше турбують головні болі ближче до вечора. Дружина щоденно на вечір не буде смертельно втомлена. Можна зіскоблити щетину з підборіддя і до… До життя без інформаційної війни.

Ірина МАЦЮРАК

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Житло для молодої сім’ї в Італії: чи простіше придбати, ніж в Україні?

Посередник між культурами: В психлікарні в Італії потрапляють незалежно від віку