in

Український уряд виділив 60 мільйонів на біометричні паспорти

Уряд виділив Міністерству внутрішніх справ 60 мільйонів гривень на придбання обладнання для реалізації першого етапу впровадження закордонних паспортів з біометричними даними власника.
Відповідна постанова Кабінету міністрів про перерозподіл коштів державного бюджету 2011 року з Резервного фонду на державні капітальні витрати оприлюднена в п’ятницю, передає “Інтерфакс-Україна”.

Крім цього, тією ж постановою МВС отримало 40 мільйонів гривень на будівництво власних лікувально-профілактичних установ у Закарпатській, Запорізькій та Київській областях.

Нагадаємо, 14 лютого Кабмін розпорядився виділити МВС 120 мільйонів гривень на устаткування для реалізації першого етапу впровадження біометричних паспортів.

У лютому міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов спрогнозував, що виготовлення електронних біометричних паспортів почнеться через 3-4 місяці, тобто до червня.

Могильов тоді заявляв, що обладнання, необхідне для виготовлення паспортів, є, вся необхідна система також опрацьована.

“Питання в тому, щоб вивчити дані, які будуть внесені в чіп”, – зазначив міністр.

Він підкреслив, що біометричний паспорт буде коштувати приблизно таку ж суму, як і нинішній закордонний паспорт.

Впровадження біометричних паспортів є зобов’язанням України, прийнятому на себе в рамках плану дій щодо введення безвізового режиму з Євроспілкою.

 

http://www.epravda.com.ua

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Продовжується неконтрольована висадка нелегальних іммігрантів на береги Сицилії.

Мілан. Перше в світі лібретто опери про Чорнобильську катастрофу створене українкою