in

До Києва приїде делегація з Італії, щоб допомогти Тимошенко

Регіональна джунта області Ломбардія в Північній Італії має намір направити офіційну делегацію до Києва для перевірки стану здоров’я екс-прем’єра України Юлії Тимошенко, прискорення надання їй медичної допомоги, оцінки демократичних стандартів, що застосовуються в цій країні, і для зустрічі з українською опозицією. Про це пише «Legno storto».

«30 березня радник області Ломбардія, член Демократичної партії Карло Боргетті представив голові місцевого органу виконавчої влади Роберто Формігоні запит про надання допомоги лідеру української демократичної опозиції Юлії Тимошенко у зв’язку з появою повідомлень про погіршення стану її здоров’я у в’язниці», — пише видання.

«Юлія Тимошенко страждає важким запаленням дихальних органів, що заважає їй пересуватися, — стверджує італійське видання, — і, на думку міжнародної групи лікарів, яким недавно було дозволено відвідати лідера української революції, потребує лікування в умовах стаціонару, в чий їй було відмовлено».

«Нелюдське ставлення до Юлії Тимошенко вже піддалося осуду міжнародними організаціями (в тому числі, ЄС і ООН), НВО («Лікарі без кордонів» і Freedom House), а також усім світовим співтовариством, включаючи США, Канаду, Австралію і Нову Зеландію», — пише видання. А оскільки президент провінції Роберто Формігоні наполягає на тому, що Ломбардія є «одним з чотирьох моторів Європи» (разом з регіоном Рона-Альпи, Баден-Вюртемберг і Каталонією), і оскільки він є послом Ломбардії в світі, він не може залишатися байдужим до долі Тимошенко.

Нагадаємо, Італія неодноразово виступала на захист Тимошенко і висловлювала стурбованість станом її здоров’я.

Як відомо, генеральний прокурор України Віктор Пшонка дозволив лікувати екс-прем’єра за межами Качанівській колонії, де вона утримується.

Крім того, голова прес-служби Федерального уряду Німеччини Штеффен Зайберт на своїй сторінці в Twitter написав, що Федеральний уряд Німеччини веде переговори з України про можливості лікування Тимошенко в одній з німецьких клінік. У свою чергу, в Генпрокуратурі виключають таку можливість.

Лідер “Ліги Півночі” подав у відставку

Італія відкладає бюджетну економію