in

Закордонний паспорт в Україні можна буде оформити через інтернет

   В Україні запускають пілотний прооект з оформлення закордонних паспортів через інтернет

Пілотні проекти з оформлення держпослуг через інтернет запустяться в декількох містах України уже через пару тижнів.

Оформлення звичайних закордонних паспортів хочуть зробити повністю через інтернет, повідомляє ogo.ua

Клімкін: Україна має позбутися пострадянських паспортів до кінця року
В Україні запускається пілотний проект з оформлення державних послуг в електронній формі на порталі iGov.org.ua. Серед них – оформлення закордонних паспортів, реєстрація авто в МРЕВ, реєстрація місця проживання, отримання довідки про доходи фізичної особи.

Про це написав у Facebook Дмитро Дубілет, директор з інформаційних технологій ПриватБанку і співзасновник ICT Competence Center, який займається розробкою iGov.org.ua.

Перевірити біометричні паспорти можна на 58 пунктах пропуску
До кінця липня у Дніпропетровську і, можливо, інших містах буде запущений пілот по отриманні закордонного паспорта. Дубілет пояснює, яким він буде: “У цьому бізнес-процесі громадянину потрібно приходити у відомство двічі (перший раз – зробити фото і відбитки пальців, другий раз – за готовим паспортом). Від цих візитів ми поки не позбудемося (хіба що не для біометричного паспорта спробуємо прибрати перший візит, давши можливість надіслати фото на паспорт віддалено)”.

 

————————————-

Вам потрібна віза для в’їзду в Італію чи дозвіл на проживання в Італії? Не знаєте звідки почати і що для цього потрібно? Скористайтеся нашим безплатним сервісом он-лайн Migreat: еміграція в Італію або поставте запитання нашим фахівцям з еміграційних справ.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Сім місць України, зарахованих у ЮНЕСКО

Свято народів у Пертозі (ФОТО)