in

Зеленського закликали запровадити електронне голосування для українців за кордоном

Представники діаспори закликали президента України Володимира Зеленського запровадити електронне голосування для українців за кордоном

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Українська діаспора закликає Зеленського запровадити електронне голосування для українців за кордоном та надати їм можливість множинного громадянства.

Читайте також: Найбільший автобусний перевізник Європи запускає маршрути в Україну

Це вимагають зробити задля дотримання конституційного права громадян України бути обраними та мати своїх представників в органах державної влади.

Також представники діаспори закликали Зеленського проводити зустрічі з громадянами України, які проживають в Польщі та інших країнах, і створити посаду штатного радника з питань закордонних українців та міграційної політики при Кабінеті міністрів України.

Читайте також: “Україна не вступить в ЄС ні через п’ять, ні через десять років”, – Клімкін

“Ми, представники українських організацій за кордоном, глибоко стурбовані тим, що в рамках вашого офіційного візиту до Польщі, який відбудеться 31 серпня – 1 вересня 2019 року, не передбачено зустрічі з українською громадою. Ми глибоко засмучені тим фактом, що президент України ігнорує найбільшу у світі закордонну українську громаду. Розглядаємо це як прояв нехтування інтересами більш ніж 20% громадян України, які проживають за кордоном”, – йдеться у заяві.

Звернення підписане представниками українських організацій у Польщі, Канаді, США, Італії, Іспанії, Ірландії, Португалії, Єгипту, Індії, Австралії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Франції, Литви, Малайзії, Бразилії, Йорданії, Австрії, Молдови, Данії та Латвії.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії формується нова коаліція без друзів Путіна

Ірина Ніколі – фіналістка конкурсу ”Міс Італія 2019”