in

Львівська митниця презентувала програму «Привітний та безпечний кордон»

Найбільше уваги надано перетину кордону.

«Львівська митниця презентувала програму «Привітний та безпечний кордон», –повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі обласного управління ДФС, де також розповіли подробиці:

«Вперше у Львівській митниці розробили програму її розвитку та модернізації, а також провели громадські слухання. Презентував програму «Привітний та безпечний кордон» представникам громадської ради та ЗМІ начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

За його словами, розробити та впровадити програму митників спонукало те, що цьогоріч перед митницею постає низка викликів, які потребують комплексного підходу до їх вирішення. Власне тому програма передбачає три основні напрями. Це заходи щодо швидкого та комфортного перетину кордону, сприяння інвестиційному та бізнесовому клімату, а також щодо забезпечення  якісного контролю.

Найбільше уваги надано перетину кордону, адже введення безвізового режиму значно збільшить кількість громадян, які матимуть намір перетинати його. Для цього в програмі передбачено як спрощення та прискорення митних процедур, приведення їх до європейських стандартів, так і створення належних умов для подорожніх, розвиток прикордонної інфраструктури.

Щодо сприяння бізнесу – акцент робитимуть на електронному декларуванні, просуванні інституту уповноваженого економічного оператора та інших заходах, спрямованих на зменшення впливу людського фактора та збільшення довіри бізнесу.  Складова безпеки, що передбачає якісний та швидкий контроль, передусім базуватиметься на тісній взаємодії з прикордонними та митними відомствами суміжної сторони в частині обміну інформацією, активного використання технічних засобів митного контролю, впровадження сучасних ІТ-технологій тощо.

Загалом представники громадськості позитивно оцінили запропоновану програму дій. Водночас надали низку слушних пропозицій, які після остаточного обговорення серед членів громадської ради буде затверджено та взято до виконання».

___________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Підприємець в Італії – міністр в Україні

Мультики та фільми за творами українських класиків. Дивіться та завантажуйте