in

МЗС запускає біометричні паспорти, старі теж поки працюють

   МЗС та інші причетні органи влади здійснюють комплексну роботу для запровадження безвізового режиму для поїздок громадян України до держав ЄС.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Важливим елементом другого етапу Плану дій з лібералізації ЄС візового режиму для громадян України стане запровадження “біометричних” закордонних паспортів, видавати які розпочнуть у січні 2015 року.

Разом з тим, подорожувати до держав Шенгенської зони без віз із використанням “біометричного” паспорта громадяни України зможуть лише після прийняття Європейською Комісією висновку про виконання Україною усіх критеріїв другої фази Плану дій.

Крім того,  Рада ЄС та Європейський Парламент мають прийняти рішення про вилучення України з переліку держав з візовим режимом в’їзду та включення нашої держави до переліку країн, громадяни яких не потребують віз для короткострокових (до 90 днів) поїздок до держав-учасниць Шенгенської угоди.

Звертаємо увагу на те, що паспорти громадянина України для виїзду за кордон, оформлені та видані до 1 січня 2015 р., є чинними протягом строку, на який їх було видано, і замінювати їх на нові “біометричні” немає необхідності.

Громадяни України, у дійсних закордонних паспортах попереднього зразка яких є дійсна шенгенська віза, зможуть в’їжджати до ЄС, використовуючи ці документи.

Міністерство закордонних справ продовжуватиме координувати роботу причетних міністерств і відомств для того, щоб Україна виконала усі необхідні критерії, а громадяни України могли б скористатися можливістю безвізових поїздок до держав Європейського Союзу.


Українська правда

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Помер італійський співак Піно Даніеле

До волонтерської діяльності Радіо Львівська хвиля долучились представники Італійської громади