in ,

Найбільший автобусний перевізник Європи запускає маршрути в Україну

Найбільший європейський автобусний перевізник «FlixBus» оголосив про повноцінний вихід на український ринок і назвав міста, з яких запустить маршрути в Україні.

Про це повідомили 11 червня на презентації перевізника, на якій був присутній також міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує ЦТС.

Згідно з презентацією компанії, у планах на 2019 рік – запустити рейси з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя.

«Це запланована мережа. Ми хочемо ще порадитися з місцевими перевізниками. Їм видніше, куди подорожують їхні громадяни», – уточнив генеральний директор «FlixBus» у Польщі та Україні Міхал Леман.

Він також зазначив, що спочатку рейси будуть з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси і Львова. Вартість квитків стартуватиме від 5 євро.

«Купити квиток можна через мобільний додаток або сайт. Через додаток також можна відстежити, де перебуває автобус і коли він прибуде», – розповів Леман.

При цьому роздруковувати квиток не потрібно – водій просканує QR-код.

«Вимоги до автобусів: кваліфіковані водії, мінімум двоє на нічний лінії для безпеки пасажирів, комфортна відстань між сидіннями – мінімум 76 см, Wi-Fi і FLIX-розваги на борту, доступний туалет у дорозі, розетки і екологічно чистий парк», – додав він.

Крім того, як повідомив Леман, на початковому етапі на українських маршрутах буде задіяно два десятка автобусів.

«Це будуть не автобуси у фірмовій зеленій лівреї, а автобуси української компанії-партнера, які будуть мати логотип «FlixBus», – пояснив перевізник.

На сьогодні маршрути автобусів компанії «FlixBus» пролягають через понад 2000 населених пунктів у 29 країнах. Щодня перевізник виконує близько 350 тис. рейсів.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Увага! Зміна графіку роботи Консульств України в Італії в червні

Україна перемогла Італію і вийшла у фінал Чемпіонату світу з футболу