in

Нацбанк України зобов’язує власників рахунків за кордоном отримати валютну ліцензію

Нацбанк оцінює таке нововведення як спрощення видачі валютних ліцензій, для українців. Воно стосується сотень тисяч українців, що працюють за кордоном.

   
Національний банк України лібералізував видачу фізичним особам ліцензій для здійснення деяких валютних операцій, повідомляє УНІАН.

Для фізичних осіб-резидентів

Згідно з повідомленням, відповідні норми закріплені постановою правління НБУ від 24 липня 2015 року №479. Зокрема, постановою передбачено, якщо фізособа – резидент під час перебування за кордоном відкрила банківський рахунок і розмістила на ньому валютні цінності, при поверненні на батьківщину вона зобов’язана отримати відповідну валютну ліцензію не пізніше 24 місяців від дати повернення в Україну (якщо перебування за кордоном тривало не менше 183 днів підряд), або не пізніше 2 місяців з дати повернення в Україну (якщо перебування за кордоном тривало менше 183 днів поспіль).

Для екс-нерезидентів

Крім того, якщо фізична особа змінила свій статус з нерезидента на резидента, то вона повинна отримати валютну ліцензію протягом 24 місяців з часу зміни такого статусу.

Термін дії

Також постановою збільшено термін дії ліцензії з одного року до трьох років.

Компетентний орган

Крім того, регулятор передав усі функції, пов’язані з наданням індивідуальних ліцензій на здійснення валютних операцій, департаменту реєстраційних питань ліцензування, а всі функції контролю за дотриманням резидентами умов ліцензій – департаменту фінансового моніторингу.

Нагадуємо, зарплатню що перевищує 999 Є в Італії заборонено виплачувати готівкою, тобто її потрібно перераховувати на банківський рахунок. Цей захід введено Італійською громадською адміністрацією для протидії ухилянню від сплати податків. Порушники караються штрафом у розмірі до 3-ох тисяч євро.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Що писав Коцюбинський із острова Капрі?

Українськість на канікули не іде