in

Неправомірні дії на митниці? Повідомте на гарячу лінію

Громадяни мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкової та митної служб та корупційні дії з їх боку, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають у процесі адміністрування податків або під час митного оформлення товарів.

   

Сервіс «Пульс» – гаряча телефонна лінія, за якою по телефону: (044)284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України (далі – ДФС), про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України.

Інформація приймається  цілодобово.

При наданні інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по-батькові (посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, коли відбулась подія, прізвище, ім’я, по-батькові працівника органу ДФС, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, та суть проблеми.

Про результати розгляду інформації клієнти повідомляються в  режимі Call-back (працівник сервісу повідомляє про результати розгляду) невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів.

Результати розгляду анонімної інформації не повідомляються.

Джерело: Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Хто повинен платити додаткові витрати за житло: власник чи орендар?

Перелік готових закордонних паспортів, вироблених консульством в Неполі