in

Отримати водійське посвідчення в Україні стане важче

В Україні на водіїв чекають суворіші правила складання іспитів. Зокрема, йдеться про відеонагляд і звукозапис під час складання теоретичної та практичної частини іспиту.

Про це повідомив під час пресконференції заступник начальника Центру з питань впровадження цифрових інновацій Головного сервісного центру МВС Олександр Погорілий.

Як зазначають у відомстві, для майбутніх водіїв хочуть створити прозорі умови, аби “отримати посвідчення водія можливо було виключно в разі, якщо ти маєш знання і відповідні навички”. “Всі інші варіанти щоб не мали місце, скажімо так”, – додав він.

Крім того, Підгорілий розповів, що для цього запланована модернізація сервісних центрів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Як виробити посвідчення водія в Італії

“Класи будуть суттєво збільшені й обладнані спеціальними технічними засобами контролю з можливістю відеонагляду та звукозапису”, – додав він.

У процесі складання іспиту, додав він, особа також проходитиме додаткову ідентифікацію.

“Є додаткова система, вона встановлена і працює, яка унеможливлює віддалений доступ до комп’ютерів, до місць складання іспиту. І таким чином, ми закриваємо периметр теоретичного іспиту, який робить його прозорим і ефективним”, – наголосив Погорілий.

Загалом МВС створить зі 148 сервісних центрів МВС 55 хабів по всій Україні.

“Вони будуть визначені за географічним принципом, передусім в обласних центрах та великих містах. Ці хаби будуть приймати теоретичний іспит, також там буде створено можливість складання практичного іспиту в автомобілях”, – резюмує Погорілий.

Зазначимо, в Міністерстві внутрішніх справ повідомили, які документи необхідно мати водієві для перетину українського кордону.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

14 цифрових документів у Дії, які завжди із вами

Risultati immagini per auto diesel

Виїзд за кордон на авто: детальні пояснення МВС України