in

Стати на чергу за паспортом можна онлайн

Електронну чергу можна зайняти для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки (для осіб, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше).

 
04 лютого 2016 року на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України започатковано новий сервіс – онлайн-черга до підрозділів в Україні. Послуга працює в тестовому режимі та доступна лише для отримання двох послуг – оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки (для осіб, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше).

Такий пілотний проект запущено у Дніпровському районному відділі ДМС у місті Києві (вул. Миколи Лєбєдєва, 14-А), але найближчим часом кількість таких відділів у м. Києві збільшуватиметься

Наявність електронної черги удосконалить процес прийому громадян у підрозділах, зробить його більш прозорим та більш зручним, а також буде вдосконалюватися організація роботи підрозділів.

Сьогодні ми маємо три варіанти, як потрапити на прийом за електронною чергою: записатися онлайн (доступно на найближчі два тижні), записатися безпосередньо у підрозділі (доступно на найближчий місяць) або ж отримати талон до поточної черги (на найближчий доступний час протягом дня).
У ході тестування електронна система буде удосконалюватися з урахуванням побажань громадян, після чого запровадження електронної черги буде започатковано у всіх підрозділах на території України.

Сервіс доступний за посиланням на сайті Державної міграційної служби

Прес-служба ДМС

Увага! Ця процедура діє для тих, хто вироблятиме паспорти в Україні. Ті, хто хоче зробити це за її межами, повинні звертитися в консульства України.

________________________________________

Більше новин:

Працівники, які зможуть приїхати в Італію за декретом флуссі у 2016 році

Знаєте про випадки корупції? На ваш дзвінок вже чекають у НАБУ!