in

Україна відкриє додаткові автомаршрути в Італію

   Україна домовилася з Італією про відкриття трьох додаткових пасажирських автомаршрутів, ще п’ять планується відкрити найближчим часом.

Про це повідомляє прес-службa Міністерства інфраструктури.

Даних домовленостей було досягнуто за підсумками засідання українсько-італійської комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яка пройшла в Римі 7-8 липня.

«У результаті переговорів українсько-італійська змішана комісія погодила відкриття трьох нових регулярних сполучень: Пескара – Луцьк, Рим – Львів, Пескара – Львів. Ще п’ять маршрутів домовилися розглянути і затвердити в процесі листування», – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що, незважаючи на скорочення перевезень між країнами через економічну та політичну ситуацію в Україні, кількість регулярних пасажирських маршрутів між Україною та Італією за п’ять років збільшилася до майже 40 в 2015 році проти 17 у 2011 році.

Під час переговорів перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер зазначив, що з початку року українські перевізники вже використали більшу частину дозволів річної квоти. На його думку, це зумовлено тим, що на даному етапі автомобільні перевезення є найбільш дешевим видом перевезень порівняно з іншими видами транспорту.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

“Ісламська держава” загрожує гробниці Данте у Равенні

Що потрібно знати про зміни в отриманні Шенгенських віз