in

Україна збільшить ліміт безподаткового пересилання товарів з-за кордону зі 100 євро до 150 євро

Верховна рада зробила крок до внесення змін до Податкового кодексу, які збільшують базу оподаткування на ввезення товарів для приватних осіб до 150 євро.

У разі остаточного прийняття законопроєкту, оподатковуватимуться товари від 150 євро, а не від 100, як відбувається нині.

Відповідний законопроєкт в першому читанні підтримали 346 депутатів на засіданні 27 січня.

Читайте також: УРЯД СХВАЛИВ ДОПОМОГУ ЗАРОБІТЧАНАМ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЯ З-ЗА КОРДОНУ

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, розвиток електронної комерції “породив і розвиток маніпуляцій, пов’язаних з уникненням проходження належного митного контролю”.

“Зокрема, підміни інвойсів, зазначення недостовірного найменування товарів у відправленнях тощо.

У зв’язку з цим, багато країн переглядають умови для пересилання міжнародних відправлень в бік запровадження додаткового контролю”, — йдеться у документі.

Згідно з ним, законопроєктом пропонується збільшити базу податку на ввезення на митну територію України товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях на адресу одержувача-фізичної особи зі 100 євро до 150 євро.

Читайте також: ГОЛОВА ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ: ПОДАТКАМ ДЛЯ ЗАРОБІТЧАН БУТИ

Зазначається, що зменшення у 2019 році ліміту на безподаткове пересилання міжнародних поштових та експрес-відправлень до України зі 150 євро до 100 євро “було неефективним”.

При цьому функція сплати податку покладатиметься на операторів поштового зв’язку та експрес-перевізників.

Автори обіцяють, що законопроєкт полегшить та зробить прозорим обмін міжнародними поштовими та експрес-відправленнями, а також призведе до збільшення митних платежів.

Автори додали, що найбільшими інтернет-продавцями у сфері електронної комерції є Alibaba, AliExpress, Amazon і eBay, і вони “вже давно адаптували свої ресурси, щоб полегшити здійснення покупок для іноземних покупців”.

Нагадуємо, у Міністерстві цифрової трансформації заявили про намір запровадити в Україні видачу офіційної електронної пошти громадянина разом із паспортом.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Уряд схвалив допомогу заробітчанам, які повернулися з-за кордону

В ЄС запровадять паспорти вакцинації. Що це значить для заробітчан та туристів