in

Україна й Італія хочуть посилити політичний діалог

   Україна й Італія зацікавлені в посиленні політичного діалогу. Про це, як повідомляє прес-служба МЗС, йшла мова під час зустрічі першого заступника міністра закордонних справ України Руслана Демченка та Посла Італійської Республіки в Україні Фабріціо Романо.

«Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання двосторонніх відносин, а також відзначено важливість посилення динаміки політичного діалогу між Україною та Італією», – йдеться в повідомленні.

Також учасники зустрічі підкреслили інтерес до активізації торговельно-економічного співробітництва та проведення 8-го засідання українсько-італійської Ради з питань торговельного, промислового та фінансового співробітництва.

Окрему увагу сторони приділили питанням європейської інтеграції України, насамперед у контексті майбутнього підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Нагадаємо, Україна проголосила стратегічний курс на євроінтеграцію і збирається в листопаді підписати у Вільнюсі на саміті «Східного партнерства» Угоду про асоціацію з ЄС, частиною якої є положення про ЗВТ.

18 вересня Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
 

«ForUm»

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Росіяни, німці та українці рятюють Італію від кризи

Звичаї і традиції, пов’язані з хлібом та сіллю