in

Українські посвідчення водія в Італії можна буде обміняти у травні. Текст затвердження

 

Уряд затвердив Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

 

Таким чином, Українською Стороною виконано необхідні внутрішньодержавні процедури з набрання чинності угоди, підписаної у Римі 19 листопада минулого року, повідомляє Урядовий портал.

Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія”. Положення Угоди врегульовують між Договірними Сторонами питання взаємного визнання та обміну посвідчень водія громадян України та Італії, які вибрали своїм місцем проживання територію держави іншої Сторони, без складання ними іспитів при обміні посвідчень водія іншої держави та, як наслідок, уникнення фінансових витрат на проведення таких іспитів.

Читайте також : Незабаром українці зможуть безкоштовно обміняти водійські права на італійські

Відповідно до положень Угоди власник українського посвідчення водія може здійснити його обмін без складання теоретичних та практичних іспитів, якщо його місце проживання зареєстроване в Італії менше чотирьох років на момент подання заявки про обмін.

Угода набере чинності через 60 днів з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення Договірних Сторін про виконання ними внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

Читайте також: Обмін посвідчення водія в Італії. Хто ним зможе скористатися?

Раніше про виконання внутрішньодержавних процедур щодо набрання чинності вищезазначеною Угодою поінформувала Італійська Сторона.

 

_____________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як знайти роботу в Італії без знання мови?

20 шокуючих звичаїв та традицій давньої України