in

Українцям в Італії слід перевірити чи внесені вони у виборчі списки

Центральна виборча комісія (ЦВК) надала рекомендації українцям, які мешкають за кордоном і планують брати участь у голосуванні на виборах президента 31 березня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Зазначається, що українців, які перебувають на консульському обліку, включено до списків виборців.

Наголошується, що українцям, які тимчасово перебувають за кордоном, необхідно завчасно подбати про включення до списків виборців на виборчих дільницях, на яких вони планують голосувати, та подати заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.

Дізнатися, чи включено виборця до Державного реєстру виборців, та перевірити правильність зазначення в Державному реєстрі виборців його прізвища, імені, по батькові та виборчої адреси можна за допомогою онлайн-сервісу “Особистий кабінет виборця“.

Нагадаємо, Верховна Рада України встановила, що президентські вибори відбудуться 31 березня 2019 року. Парламентські вибори мають відбутися в жовтні цього року.

31 грудня 2018 року було розпочато президентську виборчу кампанію.

Довідка: Центральна виборча комісія ліквідувала всі виборчі дільниці на території Росії, зокрема в Москві, Ростові-на-Дону, генконсульстві в Санкт-Петербурзі, консульстві в Єкатеринбурзі та консульстві в Новосибірську.

Водночас Центрвиборчком розширив межі дільниць у Грузії, Казахстані та Фінляндії. Тому українці, які проживають на Росії, зможуть голосувати на виборчих дільницях у Тбілісі, Астані або Гельсінкі.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Мери трьох міст Італії виступили проти антиміграційного закону Сальвіні

Смерть12-річної українки в Італії. Убивство чи суїцид?