in

Українці отримають обов’язкові до оплати квитанції з податком на нерухомість

Якщо ж платіж податку на нерухомість буде затриманий на тридцять днів, нараховуватиметься штраф.

Українці отримають квитанції з податком на нерухомість: оплату треба буде здійснити протягом двох місяців.

Читайте також: Родичів заробітчан та туристів позбавлятимуть субсидій

Якщо ж платіж буде затриманий на тридцять днів, буде нараховано штраф у розмірі 10% від суми у квитанції. Якщо ж затримка податкового платежу перевищить тридцять днів, штраф зросте вдвічі.

Слід зауважити, що податок на нерухомість мають сплатити власники квартир із площею понад 60 квадратних метрів, а приватних будинків – площею понад 120 квадратних метрів. Платити потрібно тільки за понад нормову площу помешкання. Розмір податку залежить від регіону.

Читайте також: Українці в Італії можуть онлайн отримати кваліфіковану юридичну інформацію

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №4184, який зобов’яже інтернет-гігантів, як Google, Facebook та Netflix, сплачувати податки до українського держбюджету. Згідно із законопроєктом, міжнародні компанії, які працюють в інформаційному просторі України і заробляють на мережевій рекламі, будуть платити податки в Україні, зокрема податок на додану вартість (ПДВ).

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії


Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Україна запровадить цифрові COVID-сертифікати

Ді Майо у КиєвІталія офіційно підтримала європейські прагнення України