in

Українці стали нацією заробітчан

“Цього року ми обженемо за кількістю трудових мігрантів усіх сусідів” – Молдову, Білорусь, Росію
Про це заявив народний депутат Сергій Шахов. Він назвав катастрофічним прогноз виїзду населення України на заробітки за кордон.

Українці перетворилися на “націю заробітчан” – потрібно переходити від декларацій до втілення реальних програм розвитку економіки. “Міжнародні експерти констатують, що Україна тримає світове “лідерство” із виїзду людей на заробітки. Прогнозують, цього року ми втратимо ще 1,5 відсотка робітників, обігнавши за кількістю трудових мігрантів усіх сусідів – Молдову, Білорусь, Росію. На жаль, через бездіяльність уряду українці перетворюються на “націю заробітчан”. Слід переходити від декларацій до втілення реальних програм розвитку економіки”, – зазначив Сергій Шахов.

Представник “Нашого краю” наголосив, що уряд неадекватно оцінює проблему виїзду з країни людей працездатного віку.

“Міністр соціальної політики переймається питанням оподаткування грошових переказів заробітчан із закордону. Тоді як урядовці мали б задуматися над причинами відтоку людей із країни”, – сказав Сергій Шахов

Він закликав уряд втілювати реальні програми розвитку економіки.

“Необхідно почати інвестувати кошти не лише в будівництво доріг, а й розвиток соціальної інфраструктури – лікарень, шкіл, спортивних об’єктів. Розвивати мале й середнє підприємництво, на яких тримаються успішні країни, сприяти розвитку переробної галузі та малого фермерства. Лише і такому разі мільйони наших заробітчан матимуть шанс повернутися додому та розвивати економіку своєї, а не чужих країн”, – підсумував Сергій Шахов.

Нагадаємо, згідно з повідомленням Світового банку та авторитетної аналітичної компанії “ПрайсвотерхаусКуперс”, за підсумками 2018 року Україна очолить рейтинг країн із найбільшою втратою трудових ресурсів. Вони прогнозують, що 2019 року з України виїдуть ще 1,5% працівників. У Мінсоцполітики вважають, що на заробітках перебувають 7-9 млн українців. За темпами втрати трудових ресурсів ми випереджаємо такі країни, як Болгарія, Румунія, Литва, Латвія, Угорщина, Молдова, Хорватія, Росія та Білорусь.

Результат пошуку зображень за запитом "roma"

Мер Рима сперечається із Католицькою церквою через монети з фонтана Ді Треві

Risultati immagini per auto diesel

Які зміни чекають водіїв на українських дорогах у 2019 році