in

У консульствах в Італії можна отримати паспорти, документи на які подавали в Україні

Уряд вдосконалив процедуру видачі виготовлених та не отриманих раніше паспортних документів. Відтепер, вимушені переселенці можуть отримати в консульствах закордонні паспорти, документи на які вони подавали в Україні.

Врегульовано механізм видачі паспортних документів:
▪️Паспорт громадянина України
▪️Паспорт громадянина України для виїзду за кордон

Які були виготовлені, але не одержані через припинення роботи відповідних підрозділів ДМС у зв’язку з окупацією чи бойовими діями.

Читайте також: ЯКЩО ВИ СТАЛИ ПОТЕРПІЛИМ АБО СВІДКОМ ВОЄННИХ ЗЛОЧИНІВ В УКРАЇНІ – ДАЙТЕ СВІДЧЕННЯ!

Відповідну Постанову № 1220
«Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України» було ухвалено 28 жовтня на засіданні Уряду.

Відтепер, завершення процедури оформлення документів може здійснюватися іншим територіальним підрозділом ДМС ніж тим, який здійснював прийом документів.

Виготовлені паспорти для їх видачі громадянам будуть пересилатися від одного територіального підрозділу ДМС до іншого на території України чи до закордонних дипломатичних установ.

Обговорити новини українців в Італії, можна у групі Facebook Українці в Італії Разом, або на Телеграм-каналі https://t.me/ucrainiitalia


Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 5 Середній: 4.2]

Путіна у Гаагу! Долучися до розслідування воєнних злочинів в Україні

Як школярам повернутися до навчання в українській школі