in

У місті Косенца (Калабрія) відбудеться виїзне консульське обслуговування

Виїзне консульське обслуговування полягає у здійсненні консульськими посадовими особами прийому громадян України з консульських питань поза межами закордонної дипломатичної установи.

23 липня 2016 року (субота) у місті Косенца (приміщення “Sede Associazione Training & Work”, адреса: Via Galluppi, n. 65, тел.: 0817875433 або 3381592324) відбудеться виїзне консульське обслуговування, повідомляє Генеральне Консульство України в неаполі.

Звертаємо увагу громадян України, які плануватимуть прибути на виїзне консульське обслуговування про необхідність отримати напередодні підтвердження про його проведення за вказаними вище номерами телефонів.

Громадяни, які подавали документи на оформлення закордонного паспорта у Генеральному консульстві України в Неаполі можуть отримати готовий документ під час виїзного обслуговування. Для цього необхідно повідомити Консульство до 22 липня ц.р. за телефоном: 081 787 54 33 або електронною поштою: gc_itn@mfa.gov.ua або cgunapoli@libero.it або через мережу «Фейсбук» залишивши відповідне повідомлення у розділі «Повідомлення».

Список оформлених паспортів розміщений на сайті Генерального консульства України в Неаполі у розділі «Консульські питання», підрозділ «Список оформлених паспортів».

___________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Туристичні місця Рима, які не повинен оминути жоден гість Столиці Італії

Податок на оформлення пермессо відмінено остаточно