in

У Європі – заробітчани, в Україні – “царі”: У закарпатських селах “ростуть” палаци (ВІДЕО)

   Значна частина працездатних мешканців сіл займається заробітчанством та буває вдома вкрай рідко. Люди працюють у Європі, займаючись в тому числі важкою працею

Село Біла Церква та Нижня Апша, що на Закарпатті, — одні з найбагатіших сіл України. Представники румунської нацменшини, які проживають на цій території облаштували тут по-справжньому могутні архітектурні споруди.

Значна частина працездатних мешканців сіл займається заробітчанством та буває вдома вкрай рідко. Люди працюють у Європі, займаючись в тому числі важкою працею на будівництві, або ж працюючи обслуговуючим персоналом, пишуть “Вікна” з посиланнямм на ”Закарпатський кореспондент”.

Проїжджаючи “царськими” селами, не можливо не помітити палаци, що будують тут один поперед одного.

“В українському Закарпатті, майже на кордоні з Румунією є село Нижня Апша. В першу чергу, воно знамените завдяки старовинній дерев’яній церкві якогось століття. Але прекрасна Нижня Апша зовсім не тому, — пише у ЖЖ користувач під ніком mefatgg. — Такого нагромадження архітектурного котеджного несмаку немає більше в Україні ніде. Все завдяки циганам, які змагаються “у кого більше і яскравіше”.

“У Нижній Апші прекрасно все, — пише блогер, — навіть дзеркальні паркани… навіть недобудовані шедеври… і навіть добудовані”.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Чи прийде лоукост в Україну?

Сенат розгляне ратифікацію Угоди про асоціацію України і ЄС у вересні