in

Центральна виборча комісія України утворила закордонні виборчі дільниці

Центральна виборча комісія України своєю постановою від 12 квітня 2012 року № 67 “Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі” утворила 114 закордонних виборчих дільниць. В Італії діятимуть 3 виборчі дільниці: у консульствах у Неаполі, Римі та Мілані.

У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА

12 квітня 2012 року № 67

Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі

Розглянувши подання Міністерства закордонних справ України щодо первинного утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі, відповідно до частин першої – шостої статті 19, статті 22, частини четвертої статті 23, пункту 19 частини другої статті 30, підпункту 4 пункту 6 розділу ХV Закону України “Про вибори народних депутатів України”, частини першої статті 30 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 71 статті 17 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:

1. Утворити закордонні виборчі дільниці на постійній основі згідно із додатком.

2. Закордонним дипломатичним установам України у державах, де утворено закордонні виборчі дільниці, опублікувати повідомлення про утворення закордонної виборчої дільниці у друкованих засобах масової інформації, доступних громадянам України, що проживають чи перебувають на відповідній території, або, у разі неможливості, оприлюднити таке повідомлення в інший спосіб не пізніш як на п’ятий день після дня отримання цієї постанови.

3. Цю постанову оприлюднити в газетах “Голос України”, “Урядовий кур’єр” та на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії, а також надіслати Міністерству закордонних справ України для передачі відповідним закордонним дипломатичним установам України, Міністерству оборони України.

Голова Центральної виборчої комісії    В. ШАПОВАЛ

Джерело: ЦВК

 

В Італії розслідують загибель ембріонів

Українців за кордоном обмежили у праві вибору влади в Україні