in

Що буде потрібно для поїздки в ЄС після скасування віз

У разі запровадження безвізового режиму з ЄС, на паспортному контролі в громадян України можуть попросити підтвердження зворотнього квитка або ж наявність достатнього фінансового ресурсу.

 

Про це розповіла заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Відповідаючи на запитання, якщо українці все ж таки отримають безвізовий режим, чи не станеться так, що маючи біометричний паспорт, полетівши в країну, на паспортному кордоні не пропустять, вона пояснила:

“Дійсно, є питання, оскільки, незважаючи на те, що по біометричних паспортах громадяни зможуть подорожувати без необхідності отримання віз, у прикордонних служб є таке право запитати, “чи є у вас підтвердження зворотнього квитка?”, “чи є у вас достатньо фінансових ресурсів для того, щоб перебувати достатній термін?”, і “де ви збираєтесь перебувати весь цей час?” – сказала Зеркаль.

Заступник міністра закордонних справ України додала: “Це все те, що зараз вимагається від громадян Молдови”.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Петро Порошенко оцінив підсумковий звіт Єврокомісії щодо повного виконання Україною критеріїв безвізового режиму як величезну перемогу для українців. “Разом ми вибороли для громадян України заслужене право на вільні безвізові поїздки до країн Євросоюзу. Вони стануть реальністю вже наступного року”, – йдеться в його зверненні.

 

_____________________________________

Більше новин:

 

Італійські українці придбали два реанімобілі для українських військових

Процедура скасування віз для українців триватиме до 7 місяців