in

Як в Італії проголосувати на парламентських виборах 2019

Дочасні вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня 2019 року. Готуймося до голосування завчасно.

Як проходитимуть вибори

Вибори відбудуться за змішаною виборчою системою. 225 депутатів оберуть за партійними списками, іншу половину – у мажоритарних округах (за виключенням Криму та частини округів Донецької та Луганської областей).

Кандидатами в округах можуть бути як представники партій, так і самовисуванці.

Як проголосувати в Італії

Звертаємо увагу українців, які проживають або тимчасово перебувають на території Італії, на необхідність завчасно подбати про включення до списку виборців на виборчій дільниці при Посольстві України в Італії.

Перевірити включення до Державного реєстру виборців можна за допомогою онлайн сервісу «Особистий кабінет виборця» на веб-сторінці «Державний реєстр виборців»: www.drv.gov.ua

У разі, якщо вас не включено до списку виборців на жодній з виборчих дільниць, або включено до списку виборців за іншою адресою, необхідно звернутися на виборчу дільницю для внесення необхідних змін.

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці слід звернутися вже зараз у консульство України із заявою:

– про прийняття на тимчасовий або постійний консульський облік (прийняття на консульський облік здійснюється на підставі заяви громадянина України, поданої особисто у консульському підрозділі Посольства.

або

– про включення до Державного реєстру виборців чи зміну виборчої адреси (якщо ваші дані вже включено до Державного реєстру виборців, але на іншій виборчій дільниці).

Подання заяви про включення до Державного реєстру виборців чи зміну виборчої адреси поштовим або електронним зв’язком не передбачено чинним законодавством України.

Прийом громадян консульськими посадовими особами з питань включення до списку виборців буде проводитися в консульському підрозділі Посольства.

З урахуванням наближення дати проведення позачергових виборів народних депутатів України рекомендуємо не зволікати з подачею документів на прийняття на консульський облік чи зміну виборчої адреси/включення до списків виборців!

Якщо ви плануєте перебувати в Італії з короткостроковою метою

Якщо ви плануєте перебувати в Італії з короткостроковою метою (відрядження/відпочинок) та маєте намір взяти участь у голосуванні на виборчій дільниці при Посольстві України у Італії, ви маєте не пізніше ніж за 5 днів до дати проведення виборів звернутися до органу ведення Державного реєстру в Україні за місцем проживання або до відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Департамент консульської служби МЗС України із заявою про тимчасову зміну місця голосування.

Адреса відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців ДКС МЗС України: місто Київ, вулиця Велика Житомирська, будинок № 2, під’їзд № 1 (центральний вхід до Дипломатичної академії України).

Тел.: 044 238-1863, Тел.: 044 238-1861, Графік роботи: Понеділок-Четвер: 09:00-18:00, обідня перерва 13:00-13:45 П’ятниця: 09:00-16:45, обідня перерва 13:00-13:45

Наголошуємо, що включення чи внесення змін до списку виборців у день голосування не здійснюється.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія вимагає від України кілька мільйонів євро компенсації у справі Марківа

Справа нацгвардійця Марківа: Відома дата оголошення вироку