in

Грищенко бачить безвізові поїздки українців до ЄС через 2-3 роки

Міністр каже, що через 2-3 роки українці зможуть їздити до Європи бех віз, але за умови, якщо буде збережена динаміка переговорів і не змінять вимоги.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко вважає, що Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом за 2-3 роки.

“Через два-три роки, якщо буде збережено наявну динаміку діалогу і не будуть суттєво змінюватися вимоги, що висуваються для безвізового режиму”, – сказав він в інтерв’ю Українській правді, відповідаючи на питання, коли Україна може отримати безвізовий режим.

Грищенко зауважив, що є й політично-емоційна складова. Оскільки в низці європейських країн партнерами в коаліційних урядах є партії, які взагалі заперечують проти будь-якого послаблення візового режиму в цілому.

“І це робиться не стільки раціонально, скільки через фобії виборців щодо напливу іммігрантів”, – вважає Грищенко.

Відповідаючи на прохання прокоментувати інформацію в ЗМІ про поставлений йому дедлайн для підписання договору про асоціацію до кінця року, Грищенко не дав конкретної відповіді.

“Президент з моменту вступу на посаду визначив реалізацію євроінтеграційного курсу в якості пріоритетного напрямку своєї політики”, – сказав міністр.

“Він дуже багато для цього робить особисто і вимогливо ставиться до своїх підлеглих. І мені, як людині, яка щиро вірить в європейське майбутнє нашої країни, працювати над реалізацією відповідних завдань президента і цікаво, і комфортно”, – пояснив Грищенко.

Раніше ЗМІ з посиланням на власні джерела писали, що безвізовий режим з ЄС Україні в найближчому майбутньому не світить. Нагадаємо, Євросоюз не збирається скасовувати візи для українців на час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська подружка Берлусконі на сторінках “Novella 2000” (ВІДЕО)

Неологізми незалежної України