in

20 вересня змінено правила перетину кордону України

Кабінет Міністрів України змінив правила перетину кордону України.

З метою запобігання поширенню на території України COVID-19 Кабінету Міністрів України вніс зміни щодо правил, які стосуються питання в’їзду до України з-за кордону.

Як повідомляє прес-служба МВС у середу, іноземці та особи без громадянства, які в’їжджають до України з метою транзиту і мають документи, що підтверджують виїзд із країни протягом 48 годин, звільняються від самоізоляції, встановлення програми “Вдома” та проходження тестування в Україні.

Читайте також: Українці намагаються приїхати в ЄС з фальшивими ковід-сертифікатами

“Незмінним залишається для всіх іноземних громадян та власників посвідки на проживання незалежно від країни прибуття для в’їзду до України необхідність мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на весь термін перебування в Україні”, – йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що всім іноземним громадянам, власникам посвідки на проживання, а також особам без громадянства під час прибуття до України потрібно мати документ, що підтверджує отримання однієї або декількох доз визнаної ВООЗ вакцини проти COVID-19 або іноземний COVID-сертифікат, що підтверджує вакцинацію від коронавірусу.

Читайте також: Афганські біженці жаліються на умови притулку в Україні

В’їзд до України також можливий на підставі наявності негативного результату тестування на коронавірус методом ПЛР або одужання особи від COVID-19, або негативного результату ПЛР-тесту чи експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, зробленого не більше ніж за 72 години до в’їзду.

При цьому довідки про тестування та вакцинацію не потрібні дітям до 12 років.

“Іноземні громадяни від 18 років, які не пройшли вакцинацію від коронавірусу і перетинають державний кордон на в’їзд, повинні мати негативний результат тесту та встановлювати мобільний застосунок для контролю самоізоляції “Вдома” незалежно від терміну перебування на території України”, – зазначають у МВС.

Уточнюється, що самоізоляція не застосовується, якщо протягом 72 годин із моменту в’їзду буде пройдено ПЛР-тестування або зроблено експрес-тест на антиген із негативним результатом.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 4 Середній: 4.5]

Італія заборонила вихід на роботу без “ковід-сертифікатів”

В автотрощі в Італії загинуло двоє українців 63 та 37 років