in

Пам’ятка виборця. Парламентські вибори України – 2012 в Італії

   Пам’ятка про участь громадян україни у чергових виборах народних депутатів України на виборчих дільницях, створених при дипломатичних установах

Згідно із Законом України „Про вибори народних депутатів України” чергові вибори народних депутатів України на закордонних виборчих дільницях, створених при дипломатичних установах України, розташованих на території Італійської Республіки, відбудуться 28 жовтня 2012 року з 8.00 до 20.00 за місцевим часом.

Виборчі дільниці

На території Італії створені три виборчі дільниці на постійній основі:
• Рим ВО № 900031. Приміщення консульського відділу Посольства України в Італійській Республіці, вул.Монте Прамаджоре, 13-00141 м. Рим
Дільниця прийматиме виборців що проживають у: Абруццо, Лаціо, Марке, Молізе, Сарденія, Сицилія, Тоскана, Умбрія); Республіка Мальта; Республіка Сан-Маріно.
• Мілан
ВО № 900032 Приміщення Генерального консульства України в Мілані, вул.Людовіко ді Бреме, 11 – 20156, м.Мілан
Дільниця прийматиме виборців що проживають у: Валь д’Аоста, Венето, Емілія-Романія, Лігурія, Ломбардія, П’ємонт, Трентіно-Альто-Адідже, Фріулі-Венеція-Джулія.
• Неаполь
ВО №  900033 Приміщення Генерального консульства України в Неаполі, Італія, м.Неаполь, Діловий центр, вул.Дж.Порціо, 4-БЗ
Дільниця прийматиме виборців що проживають у: Апулія, Базіліката, Калабрія, Кампанія.

Право голосу

Народні депутати України обираються громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Право голосу на виборах депутатів України мають громадяни України, яким на день голосування виповнилося вісімнадцять років і які проживають або на день проведення голосування на виборах депутатів перебувають на відповідній території іноземної держави.
Документами, які підтверджують особу та громадянство України виборця на виборах депутатів і є підставою для отримання виборчого бюлетеня на закордонних виборчих дільницях, створених при дипломатичних установах України на території Росії є:
– паспорт громадянина України (внутрішній національний паспорт);
– паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
– дипломатичний паспорт;
– службовий паспорт.

Реалізація права голосу

Виборець може використати право голосу тільки на одній виборчій дільниці, де він включений до списку виборців. Кожний виборець голосує на виборах особисто. Голосування за інших осіб чи передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняється.

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці. Відповідно до статей 27, 28 Закону України „Про Державний реєстр виборців” (далі – Закон) для підготовки та проведення голосування на виборах народних депутатів України, орган ведення Реєстру в МЗС України складає на основі відомостей Реєстру списки виборців для кожної закордонної виборчої дільниці. При цьому до списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці, виборча адреса яких відповідно до відомостей Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці.
Положеннями статей 19, 20 Закону встановлено, що виборець, який проживає чи перебуває за межами України, може звернутися із заявою до відповідної ЗДУ щодо свого включення до Реєстру, зміни його персональних даних у Реєстрі, в тому числі щодо зміни виборчої адреси, а також чітко визначено порядок звернення. Відповідну інформацію, включаючи форми заяв (мають подаватися заздалегідь), розміщено на веб-сайтах МЗС України, та Українській газеті в Італії у розділі „ Парламентські вибори України – 2012” за адресою: http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/37689.htm.

Попередній список виборців для закордонних виборчих дільниць передаватимуться дільничним виборчим комісіям до 5 жовтня 2012 року включно.

На закордонній виборчій дільниці виборець особисто до 22 жовтня 2012 року включно може подати заяву до відповідної дільничної виборчої комісії щодо неправильностей у попередньому списку виборців, до якої додаються необхідні документи (копії документів). Зазначена заява невідкладно передається через відповідну закордонну дипломатичну установу України органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ.

За наслідками розгляду такої заяви виборця орган ведення Державного реєстру виборців виготовляє уточнений список виборців, який передається дільничній виборчій комісії закордонної виборчої дільниці до 25 жовтня включно.

У день голосування зміни до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися головою або заступником голови та секретарем цієї виборчої комісії тільки виключно шляхом виправлення неточностей та технічних описок (неправильне написання прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання – в разі, якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування).

Кожному виборцю, включеному до списку виборців на відповідній виборчій дільниці до 12 жовтня 2012 року дільничними виборчими комісіями буде надіслано іменне запрошення із зазначенням дати проведення голосування, адреси приміщення для голосування, часу початку і закінчення голосування.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Легалізація. Спрощено документацію для підтвердження присутності в Італії

В Анцола-делл’Емілія відкрився музей морозива