in

Понад 46 тисяч українців навчаються за кордоном

  За кордоном у 2013/14 році навчалось понад 46 тисяч громадян України.

Про це йдеться у статистичному звіті експерта Аналітичного центру CEDOS Єгора Стадного щодо кількості українських студентів, які навчаються за кордоном.

Щорічний моніторинг кількості українських громадян, які навчаються у закордонних університетах на денній формі, охоплює 34 країни світу.

Експерт зазначає, що число українців на студіях в іноземних університетах станом на 2013/14 навчальний рік становить 40 996 осіб. До цієї цифри не входять дані з Росії, Греції, Туреччини та Хорватії, оскільки статистичний збір даних у цих країнах ще триває.

“Проте, якщо екстраполювати дані з попереднього року, за кордоном у 2013/14 році навчалось понад 46 тисяч громадян України. Серед найбільш бажаних для навчання країн були Польща, Німеччина, Росія, Канада, Чехія, Італія, США, Іспанія, Франція, Австралія, Великобританія”, – зазначає експерт.

За словами Єгора Стадного, без врахування Росії, динаміка зростання з 2009 по 2014 роки складає 82%.

Він зазначає, що якщо порівнювати два останні роки, то цей приріст складає 19% або ж 6 501 особу. Більше ніж 4/5 цього приросту склали саме українці, які навчаються в польських університетах, вони показали найбільш стрімке збільшення, як в абсолютному, так і відносному показниках – з 9620 до 15 123 осіб. Також значний відносний та абсолютний приріст українських громадян на студіях демонстрували австралійські, канадські, британські, чеські та італійські університети.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

“Фіорентина” – “Динамо” – до зустрічі залишився один день

Військові з зони АТО підтримають «Динамо» в Італії