in

Авіакомпанії України відкривають нові рейси до Італії

Вже цього літа три авіакомпанії України відкривають нові рейси до Італії.

Варто зазначити, що за міжурядовою угодою українська сторона може здійснювати в Італію 55 рейсів на тиждень. Серед компаній, що здійснюють регулярні перельоти — МАУ, «Атласджет Україна», «Дніпроавіа», «Рози Вітрів», UM Air і «Браво».

Зокрема, з Києва в Рим і Мілан тепер будуть частіше літати літаки МАУ — до 11-и і 7-и щотижневих рейсів відповідно. Також відкривається новий рейс — з Борисполя до Венеції: він буде здійснюватися тричі на тиждень. Літати можна буде по понеділках, четвергах і суботах: виліт із Борисполя — о 19:40, приліт до Венеції — о 21:25. Назад польоти будуть здійснюватися по вівторках, п’ятницях і неділях: виліт о 4:55, посадка в Києві о 8:20. Ціна квитка в обидва боки в економ-класі стартує від 5377 грн.

Зі Львова МАУ запускає три італійських рейси:до Риму (по суботах) та Болоньї (виліт по понеділках і четвергах). Квиток в обидва боки на рейс Львів—Рим обійдеться від 5216-и грн, Львів—Болонья — 6942 грн.

«Роза Вітрів», навпаки, відмовилася від рейсу з Борисполя до Венеції на користь іспанського напрямку.

«Але, якщо будуть заявки, може бути знову відкриємо продажу», — припускають у компанії.

У «Дніпроавіа» намічено два італійських рейсу: Івано-Франківськ—Болонья і Львів—Болонья (по дві частоти в тиждень).

«Ближче до літа плануємо запустити Львів—Болонья, почнемо з однієї частоти, потім доведемо до двох на тиждень», — повідомив комерційний директор «Дніпроавіа» Сергій Посилаєв.

В авіакомпанії «Браво» є права на щоденні рейси з Києва в Неаполь і Болонью. Як розповів комерційний директор Олексій Гладченко, вибір теж робиться на користь Болоньї.

«Ми зараз акумулюємо заявки від туркомпаній, складаємо чартерний розклад, прораховуємо можливість запуску регулярного рейсу в Болонью. Паралельно ведемо переговори про розширення флоту. Сподіваюся, що ближче до літа будемо розглядати можливість запуску рейсу Київ—Болонья», — сказав він.

«Атласджет Україна» пропонує рейси по маршруту Львів—Неаполь (3 рази в тиждень), UM Air — з Києва в Неаполь і Болонья (по 2 рази). При цьому запуск італійських рейсів у UM Air цього літа малоймовірний, тому що компанія вирішила зосередитися на розширенні східних рейсів.
________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Зі Львова запускають новий авіарейс в Італію

Угорський лоукост WizzAir повертається до Львова