in

Активістки FEMEN вподобали Берлусконі й роздяглися перед ним на виборчій дільниці (ФОТО та ВІДЕО)

   Три активістки українського руху FEMEN 24 лютого влаштували акцію протесту на дільниці для голосування, куди прибув колишній прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Берлусконі прийшов на виборчу дільницю в одній з міланських шкіл, щоб проголосувати на виборах до парламенту, в яких бере участь його партія. На вході до дільниці три активістки FEMEN зняли з себе верхню частину одягу, вигукуючи гасло “Basta Berlusconi!” (“Досить Берлусконі!”). Поліцейські швидко схопили дівчат і відтягнули їх від Берлусконі.

На сайті FEMEN повідомляється, що в акції взяли участь Інна Шевченко, Оксана Шачко і Ельвір Дювель-Шарле (остання є громадянкою Франції). Активісток затримано.

“FEMEN закликає італійців вчинити “політичне” вбивство мафіозі педофіла Берлусконі. Італія, не голосуй за того, хто повинен сидіти в тюрмі!” – пояснюється на сайті FEMEN сенс акції в Мілані.

ВІДЕО

Берлусконі обіймав пост прем’єр-міністра Італії з 1994 по 1995, з 2001 по 2006 і з 2008 по 2011 рік. За свою політичну кар’єру Берлусконі був фігурантом кількох великих скандалів, в тому числі на сексуальному ґрунті. Зокрема, політика звинувачували в зв’язку з неповнолітньою і в причетності до проституції. Жодне зі звинувачень не обернулося для Берлусконі істотним покаранням.

Назагал представниці феміністських організацій і жінки-політики не раз звинувачували колишнього прем’єра в зневажливому ставленні до жінок і недостатньому захисті їхніх прав.

Зазначимо, Італія в неділю, 24 лютого, і понеділок, 25 лютого, обирає новий парламент країни. За право призначити нового прем’єра змагаються Сильвіо Берлусконі з “Народом свободи”, лівоцентристська “Демократична партія” П’єра-Луїджі Берсані і центр екс-прем’єра Маріо Монті, чий уряд розвалив вихід з коаліції партії Берлусконі. І всі вони виступають проти несподіваного провокатора – коміка Беппе Грілло, який обіцяє корумпованій владі революцію.

http://www.newsru.ua/

УГКЦ може отримати новий храм в Італії

Інтрига до останньої миті: в Італії “на фініші” парламентські перегони