in

Заробітчани за I квартал послали в Україну 1,25 млрд дол

За даними Національного банку, надходження в Україну від тимчасово працюючих за кордоном українців у I кварталі 2011 року зросли на 22% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 1 млрд 259 млн дол, повідомляється на офіційному сайті НБУ.

При цьому з цієї суми 200 млн дол було переведено в Україну за «неформальними каналами», решта — банківськими переказами або через платіжні системи.

За даними НБУ, загальна сума надходжень з-за кордону за I квартал склала 1 млрд 489 млн дол. Вона включає в себе 230 млн дол, які не належать до переказів заробітчан.

У 2010 році загальні обсяги грошових переказів в Україну з-за кордону оцінюються у 5,9 млрд дол (у т.ч. від заробітчан — 4,9 млрд дол.) У НБУ відзначають, що обсяги грошових переказів поступово відновлюються — у 2010 році вони зросли на 9,2%, — але все ще залишаються меншими, ніж до кризи.

Варто відзначити, що хоча НБУ заявляє про облік коштів, що надходять за «неформальними каналами», з офіційними даними не завжди згодні експерти. Як писало ZN.UA, річна сума перерахувань може бути істотно вищою — більше 20 млрд дол.

 

http://news.dt.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Неаполі відбулося музичне шоу «Просили мама й тато до нас на весілля»

На кожну заяву про прийняття українського громадянства припадає сім заяв про відмову від останнього