in

Проект “Заробітчани”: Як українське ТБ показало українців в Італії

У ефірі Нового каналу в рамках спецпроекту програми Абзац вийшла перша частина історії Віталія Глаголи, який поїхав у Італію на заробітки в рамках журналістського експерименту.

Risultati immagini per Цикл «Заробітчани» Абзац! італія

На «Новому каналі» в ефір виходить цикл програм про заробітки закарпатця Італії. Журналіст Віталій Глагола вирушив до Італії, щоб дізнатись всі подробиці заробітчанського життя українців.

У спецпроекті журналіст попрацює на трьох роботах: бебісітером, кур’єром та на виробництві трун.

Віталій Глагола розповів, що його вразило під час зйомок найбільше. -Я пропрацював тиждень всього, але зумів повністю відчути на собі долю заробітчанина, який щойно переїхав в іншу країну і знаходить в пошуках хоч якоїсь роботи. Я був ладен робити усе, аби тільки платили. Насправді усе складніше, ніж здається на перший погляд, хоча мені вдавалося заробити і по 2000 гривень на день. Та й витрати там немаленькі, – каже журналіст.

Під час зйомок найбільше вразили відверті розмови із заробітчанами, які залишились за кадром. Наприклад, жіночки, які ділились історіями про те, як хотіли знайти нормальну роботу, а їх постійно намагалися відправити на проституцію наші ж співвітчизниці. Було, що в гори завозили до якогось діда-італійця. Або про те, як українець, який доглядав італійського дідуся роками вже з спокійною душею теж шукав роботу, бо той дідусь два дні тому раптово віддав Богу душу і тепер він без копійки в кишені.

За час зйомок я дійсно відчув на собі, як доводиться на заробітках українцям, побачив в яких умовах іноді доводиться жити та скільки можна відкласти із зароблених грошей. Словом, багато залишилось поза кадром, але враження на мене склало досить велике, – зізнався Віталій.

Почав наш колега свої пошуки роботи з площі Ребібія, яку називають тут маленьким Києвом і кількість українців на квадратний метр, мабуть, більший, ніж на Закарпатті.

На Рібібії Віталій познайомився з жінками із Чернівців, які розповіли, як італійські дідусі чіпляються до них і пропонують роботу покоївки, яка одночасно буде співмешканкою. Також жінки розповіли про часті випадки заманювання українських дівчат у сексуальне рабство.

Risultati immagini per Цикл «Заробітчани» Абзац! італія

Дивимося сюжет, клацнувши по посиланню:

Какую халтурку предлагают украинкам в Италии? Ч. 1

Далі герой програми влаштовується на роботу на фабрику по виготовленні урн для поховання. Дивимося сюжет, клацнувши по посиланню:

Сколько можно заработать в Италии, клепая гробы? Цикл «Заробітчани» Ч.2

У третій частині програми Віталій Глагола влаштовується на роботу по догляду за дітьми. Дивимося сюжет, клацнувши по посиланню:

Как итальянские дети издеваются над нянями из Украины. Цикл «Заробітчани» Ч.3

Просимо залишити ваші враження про цю програму в коментарях до статті.

 

________________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українських скафістів знову заарештували за перевезення нелегалів

Книга українського автора у ватиканських крамницях