in

Комітет Європарламенту підтримав рішення про безвізовий режим для України

Комітет Європарламенту з правових питань схвалив проект рішення про надання Україні безвізового режиму.

Про це сказано в законодавчій резолюції про внесення України до списку третіх країн, чиїм громадянам скасовуються візові обмеження, повідомляє Укрінформ.

Згідно з повідомленням, комітет з правових питань Європарламенту закликав комітет з цивільних питань, юстиції і внутрішніх справ (є профільним щодо внесення пропозицій про скасування візового режиму для України) прийняти свою позицію в першому читанні, грунтуючись на пропозиції Єврокомісії.

У резолюції комітету з правових питань відзначається значний прогрес України після проведення реформ і підкреслюється необхідність продовження руху в цьому напрямку, особливо в питанні утвердження верховенства права.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела в ЄС повідомили, що Європейський парламент і Європейська рада ухвалять рішення про безвізовий режим для України в жовтні або листопаді 2016 року.

Також НВ повідомляло, що в Європарламенті зареєстровано проект законодавчої резолюції про внесення України до переліку третіх країн, візовий режим для яких повинен бути лібералізований.

Віце-прем’єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що рішення про надання Україні безвізового режиму з ЄС слід очікувати восени,швидше за все – в жовтні.

________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська школа у Казерті запрошує на навчання

У Харкові відкривається Центр обслуговування громадян ”Паспортний сервіс”