in

«Поправки Кличка» заберуть у заробітчан можливість голосувати в Україні — Кужель

   Спрямовані проти Кличка поправки до закону про облік та реєстрацію платників податків можуть перешкодити українським заробітчанам голосувати на виборах. Про це заявила «Ракурсу» народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

«Нікому не дадуть голосувати. Це чудовий момент, щоб відсікти електорат західної України, де багато заробітчан настільки свідомі, що приїжджають в Україну голосувати на виборах», — заявила Кужель.

«Наш депутат Бриченко, якого попросили внести ці поправки, не зміг зрозуміти їх далекосяжні наслідки. Але як їх могла пропустити керівник групи, що працювала над законопроектом, Оксана Продан (УДАР), ось що дивно», — додала депутат.

«Усі українські заробітчани, які офіційно працюють за кордоном, платять податки там. Ті ж, хто мають ППП (посвідку на постійне проживання), але працюють неофіційно, мають можливість платити податки в Україні. Тепер новий закон перевів їх у статус нерезидентів України», — пояснила Кужель, яка свого часу багато займалася питаннями українських заробітчан і підготовкою закону «Про внесення змін до деяких законів України про добровільну сплату єдиного внеску». Відповідно до закону, що набув чинності навесні цього року, українські заробітчани отримали можливість включати періоди роботи за кордоном у страховий стаж, необхідний для призначення пенсії в Україні.

Як повідомляв «Ракурс», в УДАРі заявили, що спрямовані проти Кличка зміни до Податкового кодексу загрожують заробітчанам.

Нагадаємо, з 9 травня українці, що працюють за кордоном, отримали можливість перераховувати внески до Пенсійного фонду.

http://ua.racurs.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Три сотні італійців переїхали жити на Тернопільщину: Борщу і сала не їдять, але вчать українську мову. ВІДЕО

Спортсменку Ларису Москаленко звинувачують у викрадені дітей